Skocz do zawartości

Barski

Użytkownik
 • Postów

  431
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Barski w dniu 2 Maja

Użytkownicy przyznają Barski punkty reputacji!

O Barski

 • Urodziny 28 Lipca

Ostatnie wizyty

14 069 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Barski

Regularny społeczności

Regularny społeczności (8/14)

 • Zyskujący popularność Unikat
 • 7 dni pod rząd
 • 10 postów Unikat
 • Pierwszy post
 • Bardzo popularny Unikat

Najnowsze odznaki

1,4 tys.

Reputacja

 1. Frakcja z której chcesz odejść: San Andreas Police Department Nick: Bary_ Stopień: Chief of Police Powód: Wypalenie zawodowe, nie rozpisuje się bo to co miałem powiedzieć to powiedziałem osobą z frakcji, to nie jest miejsce do rzygania swoimi poglądami, więc w skrócie. Dziękuje wam za cztery lata.
 2. Skarga zostaje rozpatrzona negatywnie, aczkolwiek zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec funkcjonariusza za użycie środku przymusu bezpośredniego bez uprzedzenia się wcześniej - czy nie tworzy zagrożenia innym osobom.
 3. Wszystko super fajnie, aczkolwiek nagranie jest pokazane od bocznej perspektywy - teraz tylko można gdybać. Nagranie nie przedstawia instant celowania w twoją stronę, lecz nawet sama głupia analiza nagrania po spojrzeniu na funkcjonariusza i jego cel - widać że nie celuje w ciebie, mogłeś dostać odłamkiem, niestety Taser tak tutaj działa, że często gęsto przy strzelaniu celu dostaje obok.
 4. Witam, na wstępnie poruszymy kwestię nagrania - i wypowiedzi funkcjonariuszy którzy brali udział w działaniach by móc się dowiedzieć jaki był cel przyjazdu.
 5. Skarga zostaje rozpatrzona pozytywnie, funkcjonariusz zostanie pociągnięty do konsekwencji za wulgarny język oraz użycie środków przymusu bezpośredniego.
 6. Funkcjonariusze mogli użyć kajdanek z powodu rażącego poziomu 0rp. Skarga zostaje rozpatrzona negatywnie.
 7. Witam cię, zanim przejdziemy do meritum sprawy - muszę się zagłębić w twoją karę, muszę poznać opinie wcześniejszych osób które były wraz z tobą we frakcji by móc sprawiedliwie spojrzeć na twoją apelacje, tym samym przechodząc do sedna - w jaki sposób poradziłeś sobie z faktem iż nie potrafiłeś zapanować nad swoimi nerwami oraz stresem?
 8. Barski

  Skarga na Abdullah.

  Okej, sprawa nabiera tempa, nagranie które przesłałeś rzuca na światło dzienne podszywanie się pod Police Department, może nie samo podszywanie się co próba - zamknięcie gracza w box, rzucanie słów jesteś aresztowany nie jest na miejscu, następnie sugerując się twoim notifierem, byłeś z twoimi znajomymi na kanale głosowym, gdzie razem wspólnie staranowaliście radiowóz nieoznakowany do tego radiowóz akademicki - co przekłada się na odwalanie za co zostałeś ukarany. Idąc dalej użycie siły zostawia sporo do myślenia, aczkolwiek argumentem jest administracja, bądź co bądź administracja w niektórych momentach ma problem z reagowaniem w czas, funkcjonariusz już wcześniej w rozmowie prywatnej do tego przyznał za co dostał słowną reprymendę odnośnie wyposażenia. Zachowanie funkcjonariusza wobec ciebie jest usprawiedliwione twoim nagraniem i waszym zachowaniem, co nie zmienia faktu iż złamał już później panujące zasady wewnątrz frakcyjnie - za co zostanie ukarany, więc słowami zakończenia tego wątku skargę akceptuję.
 9. Skarga zostaje zaakceptowana, z funkcjonariuszem była prowadzona rozmowa na ten temat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.