Skocz do zawartości

Mandarynka

Administrator ROOT
 • Liczba zawartości

  898
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Mandarynka w dniu 14 Września

Użytkownicy przyznają Mandarynka punkty reputacji!

Reputacja

2488 Boss

O Mandarynka

Ostatnie wizyty

15020 wyświetleń profilu
 1. 26/09/2021 @Ależedragas? zostaje awansowany na stopień @Abram zostaje awansowany na stopień @Kacpersonn zostaje awansowany na stopień @Xavi zostaje awansowany na stopień @Bedi225 zostaje awansowany na stopień @BigCarl zostaje awansowany na stopień @_Kub1x_ zostaje awansowany na stopień @NoobikPL123 zostaje awansowany na stopień @Chlomik zostaje awansowany na stopień
 2. Bywaj przyjacielu, który śpiewał anielskim głosem na Wigilii. Nadzieja jest, że wrócisz do nas.
 3. Drogi @miniu123. Proszę oddać dla gracza @maniura2137 przypadkowo wysłaną kwotę pieniężną w wysokości 5 000 000 000 waluty serwerowej.
 4. Oho zara 15k wyświetleń profilu i 900 zawartości 

  1. Diki22

   Diki22

   brafo mandarynga

 5. Z tego powodu, iż gadaliśmy, że go uspokoi i nie wywiązał się z umowy...
 6. Nie masz co w życiu robisz, że wszystkie błędy tygodniowe będziesz dawał? - 4 dowody dotyczą romka - został on zwolniony dyscyplinarnie + bl + ban - screen'a z johnym i lemonem wyjaśniłem z nimi - pokieruj czasem naszymi pojazdami to zobaczysz jak to jest z tym handlingiem - screen ze mną wyjaśniłem z zarządczynią gkf na jej discordzie W skrócie nie jesteśmy perfekcyjni i jest to normalne zjawisko, jeżeli dalej @Arguś.exe nic z tobą nie zrobi wytoczymy własne dzieła.
 7. REKRUTACJA DO SAN ANDREAS FIRE DEPARTMENT Z dniem dzisiejszym rekrutacja w szeregi ASAFD zostaje otwarta! Co wykonujesz jako członek ASAFD? Frakcja SAFD przeznaczona jest do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami. Zajmujemy się na serwerze wykonywaniem różnego rodzaju akcji roleplay, takie jak wypadek, skoczek czy pożary. Podczas akademii będziesz szkolił się, aby zostać pełnoprawnym strażakiem. Szkolenia odbywają się codziennie przez 5 dni o godzinie 18:00. Po szkoleniu przystępujesz do egzaminu kończącego ASAFD , a jego wynik decyduje o tym, czy zostaniesz z nami na dłużej. U nas stawiamy na dobrą atmosferę i prawidłową komunikację z pracownikami. Nie tolerujemy graczy toksycznych oraz odwalaczy. Czego od ciebie wymagamy? Sprawnego mikrofonu Posiadania komunikatorów TS3 i Discord Wysokiego poziomu kultury Znajomości regulaminów Dojrzałości emocjonalnej Wysokiego poziomu ortografii Chęci pracowania i owocnej współpracy WZÓR REKRUTACYJNY: Imię: Nick z serwera: Wiek: Znajomość zasad ortografii (0/10): Znajomość odgrywania RP (0/10): Ilość przegranych godzin na serwerze: Czy posiadasz komunikator TS3 i Discord?: Czy zapoznałeś/aś się z regulaminami?: Czy masz problem z podporządkowaniem się poleceniom wyższych rang?: Ile czasu poświęcisz na frakcję tygodniowo?: Coś o sobie (min. 5 zdań): Dlaczego mamy ciebie wybrać (min. 3 zdania): Dlaczego wybierasz frakcję SAFD?: Aby zwiększyć swoje szansę zareaguj na ten temat oraz wspomnij o LSN.
 8. Mandarynka

  Polecam bobeku

  Zbędne wypowiedzi będą karane.
 9. Pracownik zostaje zwolniony dyscyplinarnie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.