Skocz do zawartości

Krajnus227

Użytkownik
 • Postów

  262
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Krajnus227 w dniu 12 Grudnia 2022

Użytkownicy przyznają Krajnus227 punkty reputacji!

O Krajnus227

 • Urodziny 18 Lipca

Ostatnie wizyty

3 948 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Krajnus227

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda (9/14)

 • Zyskujący popularność Unikat
 • Rok stażu
 • Bardzo popularny Unikat
 • 5 nadanych reakcji
 • 7 dni pod rząd

Najnowsze odznaki

738

Reputacja

 1. Nick: Krajnus227 Jaki stopień posiadałeś we frakcji: Generał Brygadier Data opuszczenia frakcji: 20 Marca Dowód na bycie we frakcji: Wystarczy mój profil Dlaczego masz zamiar powrócić w nasze szeregi: Chciałbym sobie powspominać wszystko.
 2. Nick: Krajnus227.KrulGBA Jaki stopień posiadałeś we frakcji: Generał Brygadier Data opuszczenia frakcji: Nwm dawno Dowód na bycie we frakcji: Nie trzeba wystarczy wejść w profil XD Dlaczego masz zamiar powrócić w nasze szeregi: Nie masz lidera smallspy
 3. No ciągle było tutaj po 5 osób. Czasami były momenty gdzie frakcja sobie dobrze radziła ale po chwili znów upadała bo się znajdowały zjeby co to psuły.
 4. Mentorek ja ci przekazywałem tą liderkę z nadzieją że chociaż znajdziesz jakąś kompetentną osobę na tą liderkę obszczaną ale eazi albo wierzba proszę cię wierzba tak samo jak ty mało czasu będzie poświęcał a eazi nie jest nawet w 30% przygotowany na taką posadę. Ale cóż to twoja decyzja twoje rzycie jedno dobre że ty zdecydowałeś że tak będzie lepiej i to się liczy. Trochę szkoda że ta frakcja już prawdopodobnie się nie podniesie bo w tobie pokładałem ostatnie nadzieję na jej podniesienie a teraz to tylko jedyna nadzieja to znów ty, ja albo madarynka. No cóż miłego chlania menelu i siemano 😄
 5. Nick : Krajnus227.KrulGBA SID : 88738 z jakiej frakcji chcesz odejść : MultiFM Ranga posiadane we frakcji: Zastępca prezesa Powód : Jak już nie będę miał SAFD nie widzę powodu aby tutaj grać.
 6. Nick : Krajnus227.KrulGBA SID : 88738 z jakiej frakcji chcesz odejść : SAFD Ranga posiadane we frakcji: Generał Brygadier (lider), Powód : Nie mam zamiaru czekać x czasu na dodanie czegoś do frakcji jak podsyłam nawet gotowe pliki. No co mogę powiedzieć było miło być szefem i prowadzenie frakcji ale teraz przejmie to @Mentorek. Powodzenia panowie miłej służby. Nie będę tutaj się więcej rozpisywał kto mnie znał dłużej ten wie jak to wygląda siemanko.
 7. 13.03.2023 Podchorąży @xDragonx_11 Zostaje wydalony z powodu braku kultury do kadry szkoleniowców tym samym zostaje wpisany na czarną listę frakcji BMA.
 8. 12.03.2023 Młodszy Ogniomistrz @eazi_ Zostaje awansowany na stopień Starszego Ogniomistrza. Sekcyjny @Kaczzor Zostaje awansowany na stopień Starszego Sekcyjnego za otrzymanie trzech plusów. Młodszy Brygadier @ProJa1111 Zostaje awansowany na stopień Brygadiera. Młodszy Brygadier @Mentorek Zostaje awansowany na stopień Brygadiera.
 9. Komenda główna frakcji San Andreas Fire Department ogłasza wyniki naboru do SGSP! Aktualnie znajdujemy się w 3 etapie naboru, trzeci etap to ogłoszenie wyników naboru do frakcji na forum, w którym to zostanie podania godzina oraz data pierwszego spotkania nowych członków frakcji. Czwarty etap naboru to stawienie się na wyznaczonym spotkaniu. Spotkanie organizacyjne Spotkanie obędzie się dnia 11.03.2023 o godzinie 18:00, na komunikatorze TeamSpeak 3 na kanale "dostałem się do ASAFD" oraz na koszarach S.A Fire Department w Los Santos. Spotkanie dla osób które nie mogą zjawić się w pierwszym terminie, odbędzie się dnia 12.03.2023 o godzinie 18:00, na komunikatorze TeamSpeak 3 na kanale "dostałem się do ASAFD" oraz na koszarach S.A Fire Department w Los Santos. Wymienione niżej osoby proszone są koniecznie zastosować się do podanego wzoru: Nick: SID: W którym terminie się zjawisz: Coś od siebie: Osoby zakwalifikowane w naborze do frakcji: @siwa024 @kubix561 @Kobar19 @Sebarex123 @SZajBa9 @lukasscsgo @Posterunkowy_Gierczak @xDragonx_11 @Rudi420 @matti899999
 10. Odrzucam rp było proste i na ss nie ma pokazanego RP które było pisane.
 11. Rekrutacja w szeregi San Andreas Fire Department. Komenda Główna frakcji S.A Fire Department w dniu dzisiejszym ogłasza nabór do szeregów Fire Department, San Andreas Fire Deparment to odzwierciedlenie straży pożarnej, naszym zadaniem jest walka z pożarami, klęskami żywiołowymi oraz innymi miejscowymi zagrożeniami, zajmujemy się również urozmaicaniem rozgrywki graczom serwera poprzez wiele akcji Roleplay. Czego wymagamy od kandydata? Ukończenie 14 roku życia, Posiadanie minimum 50 godzin na serwerze, Zapoznanie się z regulaminem frakcyjnym oraz regulaminem Głównej Komisji Frakcyjnej, Posiadanie komunikatora discord oraz Teamspeak3, Posiadanie sprawnego mikrofonu Wyrabianie narzuconej normy minutowej Wzór podania: Imię Wiek: Login: SID: Ilość godzin na serwerze: Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?: Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?: Coś o sobie: Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Czy posiadasz styczność z pożarnictwem?: Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy (jeśli tak wstaw kary na imgur'a po czym link tutaj): Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane): Informacje dodatkowe Rekrutacja trwać będzie od 06.03.2023 do 10.03.2023, po tym terminie składanie podań będzie nie możliwe, wyniki ukażą się do 48 godzin po zakończeniu rekrutacji. Prosimy o pogrubienie tylko pytań ze wzoru podania, oraz napisania go rzetelnie bez kłamstw. Podania kolorowe będą z góry odrzucane. Pamiętaj, jeśli nie miałeś nigdy styczności z pożarnictwem, to nie oznacza że nie możesz próbować swoich sił, od nauczenia i przekazania Ci wiedzy jest dobrze wyszkolony sztab szkoleniowy, który takową wiedzę Ci przekażę, powodzenia. Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=9cnp2SgvK3M
 12. 22.02.2023 Starszy Kapitan @Mentorek Zostaje awansowany na stopień Młodszego Brygadiera tym samym zostaje nowym członkiem zarządu frakcji. 24.02.2023 Młodszy Ogniomistrz @MichuMich72405 Zostaje awansowany na stopień Ogniomistrza za otrzymanie trzeciego plusa. Strażak @Kaczzor Zostaje awansowany na stopień Starszego Strażaka za otrzymanie trzeciego plusa. Podchorąży @xXLimonkaXx Zostaje wydalony z powodu nie podejścia do egzaminu kończącego akademię. 26.02.2023 Ogniomistrz @MichuMich72405 Zostaje awansowany na stopień Starszego Ogniomistrza. Starszy Sekcyjny @eazi_ Zostaje awansowany na stopień Młodszego Ogniomistrza. Starszy Strażak @XeelloX Zostaje awansowany na stopień Sekcyjnego. Starszy Strażak @Kaczzor Zostaje awansowany na stopień Sekcyjnego. 05.03.2023 Starszy Ogniomistrz @M1ka Odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 13. Moi strażacy są zawsze najlepsi a to nie wygląda na strasznie ciężkie RP. Dodam że nawet nie widać co strażak pisał na tym ss. Odrzucam pochwałę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.