Skocz do zawartości

Skooczny

Administrator
 • Postów

  87
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

526 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Skooczny

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Bardzo popularny Unikat
 • 10 postów Unikat
 • Miesiąc stażu
 • Pierwszy post Unikat
 • 5 nadanych reakcji Unikat

Najnowsze odznaki

100

Reputacja

 1. Skarga ani trochę nie dotyczy oskarżonej osoby. Szkoda, że nie było słychać głupot jakie wymawiałeś podczas konwersacji z nami. Widać, że owy oskarżony Supporter wsiadł do taxi na ''G'' i nie kierował nią. Nie widzę problemu, że sobie wsiada do kogoś do pojazdu jako pasażer będąc na służbie, skarga nie potrzebna i tylko wzbudzasz kontrowersje. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.
 2. Witam serdecznie drodzy czytelnicy, z tej strony Dziennikarz Specjalista Skooczny z Redakcji San News! Dziś chcę wam zaprezentować artykuł o jednym z miast stanu San Andreas - San Fierro! Zapraszam do czytania! W dzisiejszym artykule chciałbym skupić się na jednym z trzech głównych miast stanu San Andreas. Mowa tutaj oczywiście o pięknym mieście San Fierro. Ciekawostką jest, że nazwa pochodzi od faktycznie istniejącego miasta jakim jest San Francisco. W naszym niesamowitym wirtualnym mieście możemy znaleźć wiele ciekawych atrakcji czy miejsc. Rozglądając się po obrzeżach miasta, jesteśmy w stanie dostrzec doki, a w nich ogromne statki towarowe. Oprócz miejsc, które słyną ze swojej atrakcyjności, możemy również znaleźć miejscówki codziennego użytku przez graczy. Między innymi jest to przechowywalnia pojazdów, przebieralnie i punkty naprawcze. San Fierro jest nowoczesnym miastem, które ma swoją charakterystyczną architekturę. Jest ono wzbogacone o przepiękne osiedla i domki, które sprawiają ogromne wrażenie. Nie zabrakło tutaj też prac dorywczych dla graczy. W samym mieście możemy znaleźć dwie prace. Jedna mieści się na dzielnicy Financial i jest to praca kierowcy autobusu, w skrócie mówiąc PKS. Drugą zaś jest praca Street View mieszcząca się na dzielnicy Battery Point. Serdecznie polecam odwiedzić to miasto, jeżeli kiedykolwiek się w nim nie było. Sprawia ono ogromne wrażenie i jest godne polecenia. Dziękuję bardzo za przeczytanie dzisiejszego artykułu o mieście San Fierro. Poniżej zamieszczam zdjęcie poglądowe miasta:
 3. Witam, z tej strony Starszy Dziennikarz Skooczny z Redakcji San News! W dzisiejszym dniu chciałbym wam zaprezentować wywiad z pracownikiem frakcji S.A Police Department @HasloDoWiFi! Skooczny: Uszanowanie, Starszy Dziennikarz Skooczny z Redakcji SanNews - kłaniam się! ** Skooczny pokazuje legitymację Redaktorską. HasloDoWiFi: Greetings, Police Officer II HasloDoWiFi badge number 016 - S.A Police Department. Skooczny: Czy mogę przeprowadzić z Panią/Panem wywiad? HasloDoWiFi: Jak najbardziej. Skooczny: Dobrze, zatem jak ci mija dzień? HasloDoWiFi: Dziś dosyć spokojnie, nie zbyt dużo się dzieje. Skooczny: Okej, widzę, że znajdujesz się w frakcji S.A Police Department. Jak długo znajdujesz się w tej frakcji? HasloDoWiFi: Znajduje się tu około 2/3 tygodni, dokładnej daty nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Skooczny: Wspaniale, jak oceniasz swoją dotychczasową służbę? HasloDoWiFi: Myślę, że idzie mi dobrze choć występują czasami błędy. Skooczny: Rozumiem, masz jakieś zastrzeżenia co do pracy w Police Department? HasloDoWiFi: Do tej pory, nie mam żadnych zastrzeżeń. Skooczny: Fenomenalnie, czy miewałeś jakieś nieprzyjemne sytuacje na służbie? HasloDoWiFi: Wiele takich było, zatrzymani nie lubią współpracować. A jeśli chodzi o innych officerów to pracuje mi się z nimi świetnie. Skooczny: Dobrze, jaki jest twój aktualny stopień w frakcji i jakim radiowozem się poruszasz? HasloDoWiFi: Mój aktualny stopien to Police Officer II, a pojazd jak widać oznakowany premier. Skooczny: Świetnie! A jaki jest twój ulubiony radiowóz znajdujący się w asortymencie Police Department? HasloDoWiFi: Ulubionym pojazdem, prawdopodobnie będzie to nieoznakowany bullet. Skooczny: Dobry wybór. Czy praca w twojej aktualnej frakcji wpływa na twoje życie? HasloDoWiFi: Uważam, że wcale nie. Skooczny: To bardzo dobrze. Czy planujesz dalej się rozwijać się w owej frakcji? HasloDoWiFi: Oczywiście, taki jest mój cel. Skooczny: Życzę ci powodzenia. A jak oceniasz atmosferę panującą w frakcji? HasloDoWiFi: Atmosfera jest wyśmienita, pracownicy są naprawde mili. Skooczny: Wspaniale! Dziś to by było na tyle. Czy na koniec wywiadu chcesz kogoś pozdrowić? HasloDoWiFi: Jak najbardziej, pozdrawiam każdego pracownika SAPD jak i innych frakcji. Skooczny: Również pozdrawiam! Czy masz może ochotę na wykonanie pamiątkowego zdjęcia? HasloDoWiFi: Pewnie. Dziękuję za przeczytanie dzisiejszego wywiadu z pracownikiem frakcji S.A Police Department, którego udzielił nam @HasloDoWiFi. Poniżej zamieszczam zdjęcie pamiątkowe:
 4. 1.Najlepszy prezenter radia MultiFM: - 2.Najlepszy członek Administracji: @bueno @idk 3.Najlepszy lider frakcji: @Krajnus227 @Kaczorowskyyy @Apellovskyy 4.Najlepszy V-Lider frakcji: @DonGrasso 5.Najlepsza organizacja: - 6.Najaktywniejszy członek Administracji: @bueno @idk 7.Najlepszy były lider frakcji: @knapix @Ementaler @imgores 8.Najlepszy były lider biznesu: @imgores 9.Najlepszy pojazd na serwerze: KDR z SAFD.
 5. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Witam serdecznie drodzy czytelnicy, z tej strony Starszy Dziennikarz Skooczny z Redakcji San News! Dziś chciałbym ukazać wam artykuł dotyczący plaży Santa Maria Beach mieszczącej się w Los Santos! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W dzisiejszym artykule chciałbym skupić się na plaży Santa Maria Beach mieszczącą się w Los Santos. Pragnę zaznaczyć, że Los Santos jak i inne miasta ma pełny dostęp do międzynarodowych wód. Jednakże dziś skupimy się na przepięknej plaży w mieście Los Santos. Plaża jest często odwiedzana przez turystów i ma ona wiele ciekawych i pięknych atrakcji. Znajduje się tam między innymi parking dla zwiedzających. Natomiast największą uwagę skupia na sobie niesamowita latarnia morska jak i majestatyczne molo. Na molo możemy znaleźć diabelski młyn czy przeróżne sklepy dla odwiedzających. Obok samej plaży, można również dostrzec część mieszkalną. Nieopodal można zauważyć domki, które zamieszkują gracze. Sama plaża jest bardzo ładna jak i przejrzysta, miejsce jak najbardziej warte odwiedzenia. ------------------------------------------------------------------------------------------- Bardzo dziękuję za przeczytanie dzisiejszego artykułu o plaży Santa Maria Beach. Poniżej zamieszczam zdjęcie poglądowe: -------------------------------------------------------------------------
 6. Żegnaj knapix. Dzięki, że kiedys dałeś mi szansę bycia w TSA, gdzie spędziłem dłuższy okres. Miło było razem pograć i kooperować w jednej frakcji. Do zobaczenia.
 7. Dzięki za wszystko Straw. Trzymaj się i będzie brakowało twojej obecności w zarządzie. Powodzenia na dalszej drodze.
 8. Trzymaj się mordzia, dzięki za wszystko i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
 9. Trzymaj się, dzięki za możliwość dołączenia do San News i postawienia mnie na randze szkoleniowca. Dzięki za wszystko i życzę ci powodzenia gdzie indziej. Dobry lider z ciebie był.
 10. Trzymaj się mordzia, spoko było z tobą współpracować czy na wypadkach czy w normalnej rozmowie, powodzonka!
 11. Żegnaj mordzia, dobrze było z tobą pograć i pogadać. Powodzenia dalej i trzymaj się!
 12. -------------------------------------------------------------------------------------- Uszanowanie drodzy czytelnicy, z tej strony Dziennikarz Skooczny z Redakcji San News! Dziś chcę wam zaprezentować artykuł dotyczący dzielnicy The Strip mieszczącej się w Las Venturas! ----------------------------------------------------------------------------------------------------- W dzisiejszym artykule chciałbym skupić się na dzielnicy The Strip mieszczącej się w mieście Las Venturas. To jedna z najbardziej znanych dzielnic i najczęściej odwiedzana przez graczy. Znajduję się tam kilka ciekawych miejsc, np. siedziba frakcji Transport of S.A. Mieści się tam też kilka baz największych organizacji na serwerze. Na jednym końcu The Strip możemy znaleźć przebieralnie, a na drugim stację benzynową. Dzielnica ta jest najczęściej odwiedzana przez pracowników frakcji TSA. Również znajduję się tam atrakcja turystyczna taka jak statek piracki. Przejeżdżając przez tą dzielnicę, możemy podziwiać niesamowite widoki i piękną panoramę. Przy siedzibie owej frakcji możemy dojrzeć ogromny posąg i piramidę. Te atrakcje charakteryzują i dodają piękna temu miejscu. Warto odwiedzić tę dzielnicę i podziwiać owe atrakcje i przepiękne widoki. ------------------------------------------------------------------------------------------ Dziękuję bardzo za przeczytanie dzisiejszego artykułu dotyczącego dzielnicy The Strip. Poniżej zamieszczam zdjęcie poglądowe dzielnicy: -----------------------------------------------------------------------------
 13. Żegnaj mordzia, dzięki za wszystko w czym mi pomagałeś i uprzyjemniałeś moją rozgrywkę w Fire Departament. Pozdrawiam i życzę ci powodzenia w dalszej karierze na serwerze. Mam nadzieję, że na ts3 się bedziesz pojawiał i kontakt zostanie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.