Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

Avenik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 "Nowy"

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

239 wyświetleń profilu
 1. Witam, Przychodzę z propozycją podmienienia USP'ka SAPD na Tazer'26. Zdecydowanie lepiej by to wyglądało, gdyby tazer powalał przestępców a nie USPek. https://youtu.be/gRUaB9j4Qs4 https://www.mediafire.com/file/se99haadd77gge8/taser.rar/file
 2. Proszę o dodanie mnie do obecnej akademii LSPD.
 3. Nick: Avenik Kiedy odszedłes z frakcji?: 01.11.2019 Dlaczego masz zamiar powrócić?: Posiadam teraz nowy komputer na którym będę w stanie dobrze sprawować funkcję Policjanta. Praca w SAPD na MultiRPG jest o wiele przyjemniejsza od prac na innych serwerach. Jaką range posiadałeś przed odejściem?: Starszy posterunkowy Dowód na bycie we frakcji: Link do wątku: https://multirpg.pl/topic/2644-og%C5%82oszenia-police-department/?page=3
 4. Avenik

  Skarga na Avenik

  A co do pierwszej akcji, tam totalnie nie było RP i po usunięciu barierek wypuscilismy zatrzymanych i napisałem ((FAIL RP)) Zbędny jest teraz ich płacz.
 5. Avenik

  Skarga na Avenik

  Dopiero teraz zobaczyłem tą skargę, akcja z drugiego nagrania jest z dość dawna, dotyczy ona wypadku który miał miejsce obok sweperow, podczas tej akcji gracz pokazany na nagraniu wchodził nam non stop na akcje, wtedy dostałem polecenie od alchemika "weź go mi jak najdalej stąd" wiedziałem że jak go tam wywale to nie będzie przeszkadzał.
 6. Avenik

  Masz ?

  Pewno Masz doczynienie z mary Jane?
 7. Avenik

  Masz ?

  Na XBOX ONE Masz skończone 16 lat ?
 8. Witam, pokażę wam jak zmienić celownik. Programy które potrzebujemy to: TXDWorkshop. 1. Wchodzimy na stronę z celownikami i pobieramy celownik. Jeżeli już posiadamy, omijamy ten punkt. 2. Otwieramy TXDWorkshop Wybieramy opcję Open TXD, po czym wybieramy nasz folder z GTA SA>models>hud. Wybieramy plik siteM16 (4 od góry) po czym klikamy Import szukamy naszego pobranego celownika i otwieramy. I zapisujemy. W razie problemów Pytania proszę kierować PW na forum/Pod tym postem. Dziękuję za uwagę.
 9. Coś w klimatach SAPD ? Poproszę 😉
 10. Pojazd Uprzywilejowany Pojazd uprzywilejowany – pojazd wysyłający sygnały świetlne i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi. Teraz każdy wie, kiedy pojazd jest tak na prawdę uprzywilejowany, teraz kilka słów na temat tego co może pojazd uprzywilejowany, a czego nie może. Polski kodeks drogowy zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym (przy zachowaniu szczególnej ostrożności) na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, a także znaków i sygnałów drogowych, w tym do sygnalizacji świetlnej. Kierujący takim pojazdem nie jest jednak zwolniony ze stosowania się do sygnałów dawanych przez kierujących ruchem. Natomiast wszyscy uczestnicy ruchu zobowiązani są do ułatwienia przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu m.in. poprzez natychmiastowe usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się. Co zrobić, jeśli miałem wypadek / kolizję z pojazdem uprzywilejowanym? Większość ludzi po takiej kolizji, myśli, że to jego wina, bo pojazd był uprzywilejowany, więc jest "Królem Szos", nic bardziej mylnego, pojazd mimo tego, że jest uprzywilejowany, ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, co to znaczy, to znaczy, że kierujący może nie zauważyć tego pojazdu uprzywilejowanego, a wtedy przy kolizji wina może leżeć po obu stronach lub po stronie kierującego pojazdem uprzywilejowanym, więc warto walczyć o swoje Uśmiech Z góry dziękuję za przeczytanie, mam nadzieję, że przyda się to pracownikom Frakcji Publicznych. Pozdrawiam, Avenik Źródło pomocnicze: Wikipedia
 11. Witam, nie wiem czy to co tu napisze można nazwać "poradnikiem" aczkolwiek zauważyłem, że niektórzy nie odróżniają postaci IC od OOC i tak samo jest z akcjami, chatem. Postanowiłem napisać "objaśnienie" i wstawić je właśnie tutaj. Dopowiem również trochę o akcji RP. Może zacznę od podstaw, czyli czym jest IC oraz OOC. IC to skrót od "in character" czyli "w charakterze", odnosi się do postaci, którą gramy. OOC odnosi się do nas, tych co siedzą przed ekranem (czyli do realnej osoby, gdyby ktoś nie zrozumiał), a nie do naszej postaci, co się myli niektórym graczom. Osoba IC - jest to nasza postać, którą gramy. Za wszystko co ta postać zrobi karają służby porządkowe. Wyjątkiem jest, gdy nadmiernie psuje komuś grę, czyli taranuje, prześladuje i tym podobne, wtedy kara administracja. Osoba OOC - jest to zazwyczaj członek administracji lub supporter, który przychodzi pomóc z jakimś bugiem itp., a nie odgrywać akcje RP. Za to, co zrobi ta osoba kara wyłącznie osoba wyżej postawiona w administracji. Za to, co zrobi się tej postaci, czyli np. uderzy, zabije również kara administracja lub supporter, nigdy policja lub inne służby. Chat IC - jest to czat, na którym rozmawiają nasze postacie, wszystko co jest napisane na nim odnosi się właśnie do nich. Za "przewinienia" na tym czacie, czyli wyzwiska, wulgaryzmy itp. kara wyłącznie policja. Chat OOC - jest to czat, na którym rozmawiamy my, osoby realne. Wszystko co zostanie napisane na tym czacie odnosi się do nas. Za wulgaryzmy, groźby itp. na tym czacie kara wyłącznie administracja. Zazwyczaj stosuje się zasadę, że CHAT OOC jest pisany w nawiasie (np. ((Idę wypić herbatę, zaraz wracam)).). Akcja RP - jest to akcja, którą odgrywamy my, poprzez nasze postacie, używając komend /do i /me. Nie może ingerować w nią członek administracji. Wyjątkiem jest, gdy taka akcja przemienia się w zwykłe DM i psuje zabawę innym graczom. (dopisałem ją, bo ma związek z IC) Poradnik zostawiam otwarty, może macie pytania, lub widzicie jakiś błąd.
 12. Avenik

  Masz ?

  DzieFczyny nie. Masz dobry komputer ?
 13. Sprzedam Fortune Silnik 2.2 Mk1 Mk2 GZ Licznik (Żółty) światła (Ciemny żółty) Club Silnik 2.2 Mk1 Mk2 NITRO GZ 4x4 Wspomaganie zapłonu Licznik (Czarny) Światła (Ciemny żółty)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...