Skocz do zawartości

tezziak

Support
 • Postów

  87
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O tezziak

 • Urodziny 18 Kwietnia

Ostatnie wizyty

2 371 wyświetleń profilu

Osiągnięcia tezziak

 1. tezziak: Uszanowanie, Redaktor tezziak z Redakcji SanNews - kłaniam się. ** tezziak Pokazuję legitymację redaktorską Pogerek: Witam z tej strony Doświadczony Specjalista Pogerek z frakcji S.A Road Assistance, kłaniam się. tezziak: Czy mogę przeprowadzić z Panią/Panem wywiad? Pogerek: Jasne. tezziak: Na samym wstępie chciał bym ci podziękować że zgodziłeś się na tą rozmowę a więc zaczynajmy. tezziak: Jak rozpoczęła się twoja historia z tym serwerem? Pogerek: Polecił mi go mój kolega, który na tamten moment miał 1000h przegranych tu. Swoją przygodę zacząłem w 2020 roku w październiku. tezziak: Jakie były twoje pierwsze wrażenia gdy dołączyłeś na ten serwer jako nowy gracz? Pogerek: Był to mój pierwszy serwer na którym rozpocząłem moją przygode z MTA i bardzo dobrze wspominam te czasy. tezziak: Jaką prace dorywczą wybrałeś jako pierwszą? Pogerek: Import export wodny oraz mechanik. tezziak: Jaki samochód na początku swojej rozgrywki miałeś jako pierwszy? Pogerek: Elegy. tezziak: Skąd wziął się pomysł na ten nick co aktualnie posiadasz? Pogerek: Otóź kiedyś bardzo często pisałem "POG" i pomyślałem ze dodam to do mojego nicku. tezziak: Jak widzę pracujesz we frakcji S.A Road Assistance od kiedy w niej pracujesz? Pogerek: Pierwszy raz w tej frakcji byłem z 1.5 roku temu na randze Budowlany, lecz odszedłem. Przez długi czas nie byłem we frakcji przez co po napisaniu powrotu przyłączono mnie do akademii. tezziak: Jaki aktualnie stopień posiadasz we frakcji S.A Road Assistance? Pogerek: Obecnie jestem na randzę doświadczony specjalista. tezziak: Jak tobie się pracuje w tej frakcji? Pogerek: Bardzo dobrze. tezziak: Jakie najczęściej otrzymujesz wezwania przebywając na służbie? Pogerek: Auta porzucone i pojazd po rp. tezziak: Jakie frakcje najczęściej wzywają frakcje SARA? Pogerek: S.A Police Department. tezziak: To już tyle na dziś z tej rozmowy czy chciał byś kogoś pozdrowić? Pogerek: Pozdrawiam Mame, Tatę i rodziców. ------------------------------------------------------------------------------------------- Dziękuję za przeczytanie wywiadu.
 2. Witam, z tej strony Redaktor tezziak, z Redakcji San News. dzisiaj zaprezentuję wywiad z pracownikiem Shezzy_ z frakcji SAPD Miłego czytania! tezziak: Uszanowanie, Redaktor tezziak z Redakcji SanNews - kłaniam się! ** tezziak pokazuje legitymację Redaktorską. Shezzy_: Respect, Investigative Bureau Police Chief of Staff Shezzy_ - I bow. ** Detektyw po 40'stce, wyposażony w kaburę naramienną a w niej PD Sig Sauer P320 oraz kieszonka na wizytówki, na pasie uwidoczniona jest odznaka potwierdzająca przynależność do wydziału. (( Shezzy_ )) ** tezziak: Czy mogę przeprowadzić z Panem wywiad? Shezzy_: Nie ma problemu kolego, jedziesz z tym. tezziak: 1. Ile czasu jest już pan we frakcji SAPD? Shezzy_: Z dobry rok już zejdzie. tezziak: 2. Jak pan się czuje we frakcji? Shezzy_: Jest wybornie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do codziennej służby.. tezziak: 3. Czy jest pan zadowolony z zarobków we frakcji? Shezzy_: No cóż, nie mogę narzekać ale jakoś ujdzie z zarobkami. tezziak: 4. Czy praca we frakcji sprawia panu przyjemność? Shezzy_: Jak najbardziej tylko czasem są takie "incydenty" gdzie odechciewa mi się czasem przebywania na duty. tezziak: 5. Jakie ma pan korzyści z pracy we frakcji? Shezzy_: Można uznać że korzyści jest mało, ale liczy się że tak powiem czynna służna w stanie San Andreas. tezziak: 6. Dlaczego wybrał pan akurat frakcje SAPD? Shezzy_: No cóż jest wiele powodów, ale szczególnym powodem jest to że praca którą się zajmuje sprawia mi czystą przyjemność. tezziak: 7. Czy pana praca ma wpływ na życie osobiste? Shezzy_: Żeby panu nie skłamać, to tak. Moja praca ma duży wpływ na moje życie prywatne. tezziak: 8. Czy był pan zmuszony użyć broni palnej? Shezzy_: Niestety ale tak, miałem kilka takich sytuacji że osoby z setu chciały mnie porwać i takie tam.. tezziak: 9. Ile pracuje pan dziennie we frakcji? Shezzy_: Hmm.. zależy to od dnia i czy jestem na siłach.. Ale tak normalnie to spędzam na nim około 5/6 godzin. tezziak: 10. Czy jest pan zadowolony z pracy we frakcji? Shezzy_: No oczywiście że tak, aczkolwiek często zderzam się z złym nastawieniem od strony obywateli w moim kierunku. tezziak: Dziękuje za wywiad, miłego dnia życzę i pozdrawiam Shezzy_: Wzajemnie, życzę miłej służby.. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dziękuje za przeczytanie wywiadu.
 3. Nick : tezziak SID : 27272 z jakiej frakcji chcesz odejść : TSA Ranga posiadane we frakcji: Młodszy kierowca powód : Brak chęci do pełnienia służby, brak czasu na siedzienie na duty.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. cześć, kontakt mamy w the Foresta jeszcze pykniemy
 9. ,, Brak czasu " 😞

   

  orca-image-816551736.jpeg

  1. SztywnyKazik

   SztywnyKazik

   niech gra gdzie chce, chuchu cie to obchodzi gosc xddd

 10. Nick : tezziak SID : 27272 z jakiej frakcji chcesz odejść : SAMC Ranga posiadane we frakcji: Paramedic II powód : Brak chęci wbijania na duty dzięki wszystkim za patrol
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.