Skocz do zawartości

Abram

SanNews
 • Liczba zawartości

  589
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Abram w dniu 27 Sierpnia

Użytkownicy przyznają Abram punkty reputacji!

Reputacja

1121 Boss

O Abram

 • Urodziny 27.04.1999

Ostatnie wizyty

2894 wyświetleń profilu
 1. 19.09.2021 (Odejścia) Młodszy Reporter @Kospi d-_-b odchodzi z biznesu na własne życzenie. Życzymy powodzenia w dalszej grze na serwerze.
 2. Trzymaj się! Do nas zawsze możesz wrócić.
 3. 18.09.2021 (Powroty) Z przyjemnością informujemy, że Dziennikarz @OliwieR45. powraca do biznesu. Życzymy powodzenia w dalszej pracy.
 4. 18.09.2021 (Awanse) Dziennikarz @Diki22 awansuje na rangę Starszy Dziennikarz. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Reporter Specjalista @Jaroska420 awansuje na rangę Młodszy Dziennikarz. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor Specjalista @Kospi d-_-b awansuje na rangę Młodszy Reporter. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @vehhty awansuje na rangę Redaktor Specjalista. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @X_CoUsMoS_X awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @Captain awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @romek22 awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @Kqbix awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. (Specjalne ogłoszenia) Pracownikiem Tygodnia - 11.09 - 18.09.2021 zostaje @vehhty. Gratulację!
 5. Rekrutacja do SanNews! - 

   

  1. DychaKrulDriftu

   DychaKrulDriftu

   Ktoś Cię pytał o zdanie? 

 6. Co za chinol na prof Xddd

 7. (09.06.2021) - Data Twojego wpisania na BL, zgadzamy się na zdjęcie, pod jednym warunkiem. Jeżeli wrócisz do nas i odejdziesz w przeciągu jednego miesiąca dostaniesz BL BMA. Wchodzisz w to?
 8. Zapraszam do pisania podań! - 

   

 9. Witajcie drodzy gracze! Dnia dzisiejszego zarząd redakcji ma przyjemność otworzyć rekrutację. Praca redaktora na serwerze: Zadaniem Redaktora jest udokumentowanie wydarzeń z życia serwera, uczestniczenie w życiu serwera, prowadzenie co tygodniowych gazetek serwerowych, przeprowadzanie wywiadów z graczami serwera. Robienie przeróżnych ankiet dotyczących serwera, administracji, graczy itd. Organizowanie wydarzeń na serwerze, eventów. Jak do nas dołączyć? Zasilenie naszych szeregów jest bardzo proste, musisz spełniać tylko niektóre z wymagań, chęć do pracy i uśmiech na twarzy. - Przegrane minimum 4000 minut na serwerze, - Posiadanie Discord'a oraz TeamSpeak3 (TS3), - Posiadanie sprawnego mikrofonu, - Posiadanie 14 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) Jeżeli masz pisać podanie i nic nie robić w biznesie albo usunąć podanie to najlepiej w ogóle go nie pisz, każde oszustwa w podaniach będą surowo karane. Wzór podania: Nick: Login: Imię: Wiek: SID: Ilość przegranych minut (Sprawdzasz pod F5): Zapoznałeś się z regulaminem?: Czy chorujesz na Dysleksję / Dysgrafię?: Czy posiadasz komunikator Discord oraz TS3?: Dlaczego akurat San News?: Dlaczego ty?: Coś o sobie (minimum 3 rozbudowane zdania): Coś od siebie: (aby zwiększyć swoje szanse zareaguj pod rekrutacją)
 10. Wywiadzik, zapraszam. - 

   

 11. kiedy zaszont?

   

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.