Skocz do zawartości

Abram

SanNews
 • Liczba zawartości

  589
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Abram

 1. 19.09.2021 (Odejścia) Młodszy Reporter @Kospi d-_-b odchodzi z biznesu na własne życzenie. Życzymy powodzenia w dalszej grze na serwerze.
 2. Trzymaj się! Do nas zawsze możesz wrócić.
 3. 18.09.2021 (Powroty) Z przyjemnością informujemy, że Dziennikarz @OliwieR45. powraca do biznesu. Życzymy powodzenia w dalszej pracy.
 4. 18.09.2021 (Awanse) Dziennikarz @Diki22 awansuje na rangę Starszy Dziennikarz. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Reporter Specjalista @Jaroska420 awansuje na rangę Młodszy Dziennikarz. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor Specjalista @Kospi d-_-b awansuje na rangę Młodszy Reporter. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @vehhty awansuje na rangę Redaktor Specjalista. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @X_CoUsMoS_X awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @Captain awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @romek22 awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @Kqbix awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. (Specjalne ogłoszenia) Pracownikiem Tygodnia - 11.09 - 18.09.2021 zostaje @vehhty. Gratulację!
 5. Rekrutacja do SanNews! - 

   

  1. DychaKrulDriftu

   DychaKrulDriftu

   Ktoś Cię pytał o zdanie? 

 6. (09.06.2021) - Data Twojego wpisania na BL, zgadzamy się na zdjęcie, pod jednym warunkiem. Jeżeli wrócisz do nas i odejdziesz w przeciągu jednego miesiąca dostaniesz BL BMA. Wchodzisz w to?
 7. Zapraszam do pisania podań! - 

   

 8. Witajcie drodzy gracze! Dnia dzisiejszego zarząd redakcji ma przyjemność otworzyć rekrutację. Praca redaktora na serwerze: Zadaniem Redaktora jest udokumentowanie wydarzeń z życia serwera, uczestniczenie w życiu serwera, prowadzenie co tygodniowych gazetek serwerowych, przeprowadzanie wywiadów z graczami serwera. Robienie przeróżnych ankiet dotyczących serwera, administracji, graczy itd. Organizowanie wydarzeń na serwerze, eventów. Jak do nas dołączyć? Zasilenie naszych szeregów jest bardzo proste, musisz spełniać tylko niektóre z wymagań, chęć do pracy i uśmiech na twarzy. - Przegrane minimum 4000 minut na serwerze, - Posiadanie Discord'a oraz TeamSpeak3 (TS3), - Posiadanie sprawnego mikrofonu, - Posiadanie 14 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) Jeżeli masz pisać podanie i nic nie robić w biznesie albo usunąć podanie to najlepiej w ogóle go nie pisz, każde oszustwa w podaniach będą surowo karane. Wzór podania: Nick: Login: Imię: Wiek: SID: Ilość przegranych minut (Sprawdzasz pod F5): Zapoznałeś się z regulaminem?: Czy chorujesz na Dysleksję / Dysgrafię?: Czy posiadasz komunikator Discord oraz TS3?: Dlaczego akurat San News?: Dlaczego ty?: Coś o sobie (minimum 3 rozbudowane zdania): Coś od siebie: (aby zwiększyć swoje szanse zareaguj pod rekrutacją)
 9. Wywiadzik, zapraszam. - 

   

 10. Dobrze o tym wiem, temu jest napisane "a Także byłego już policjanta" i jesteś wymieniony.
 11. 14.09.2021 (Odejścia, wyrzucenia, black listy) Redaktor Specjalista @pave_vv odchodzi z biznesu na własne życzenie. Życzymy powodzenia w dalszej grze na serwerze. Starszy Redaktor @vehhty zostaje zdegradowany na rangę Redaktor z powodu otrzymania trzech minusów. Aplikant @_Adis za brak aktywności podczas akademii zostaje wyrzucony ze struktur biznesu. Dziennikarz @AnLock zostaje wydalony ze struktur biznesu oraz zasila Black Liste.
 12. To prawda, z większym naciskiem na "było".
 13. Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym chciałem wam zaprezentować "Wyniki Plebiscytu" z miesiąca Wrzesień 2021. 1. Najlepszy były członek frakcji: @CoPanJest oraz @Drabinson 2. Najlepszy były członek Administracji: @Monsterr. 3. Najbogatszy kolekcjoner aut: @PajaPel oraz @Dewen. 4. Największy kolekcjoner kar: @kosiin 5. Najlepszy biznes na serwerze: San News 6. Najlepszy handlarz: @romek22, @kosiin oraz @PajaPel 7. Najlepszy były V-Lider: @KQBA 8. Najlepszy były gracz serwera: @JAJO. Gratulacje laureatom, biznesowi San News, oraz duże podziękowania osobom, które brały udział w tym Plebiscycie. Z wyrazami wdzięczności, Redaktor Naczelny @Abram
 14. Zapraszam bardzo do pisania podań! - 

   

 15. 11.09.2021 (Awanse, egzaminy) Dziennikarz @CoPanJest awansuje na rangę Starszy Dziennikarz. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w biznesie. Redaktor @vehhty awansuje na rangę Starszy Redaktor. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w naszym biznesie. Starszy Redaktor @pave_vv awansuje na rangę Redaktor Specjalista. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w naszym biznesie. Starszy Redaktor @Kospi d-_-b awansuje na rangę Redaktor Specjalista. Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w naszym biznesie. Zdane egzaminy. Aplikant @X_CoUsMoS_X zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @romek22 zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @vehhty zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @Captain zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @XlemonX zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @mrozon11 zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor. Aplikant @Kqbix zdaje egzamin San News z wynikiem 100% i awansuje na rangę Redaktor.
 16. Abram

  Skarga

  Akurat widać wszystko gołym okiem, Akademik jest winny, druga osoba nie odpowiada za "fotel kierowcy", lecz jest pełnoprawnym, który w jakimś stopniu odpowiada za "nowych kolegów". Skarga powinna być w 100% rozpatrzona pozytywnie, a z mojej strony szczere Przepraszam za Akademika, na pewno zostanie wyciągnięta za to konsekwencja w jego stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.