Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

NILO

Support
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Nowicjusz

O NILO

 • Urodziny 02.12.2000

Ostatnie wizyty

70 wyświetleń profilu
 1. NILO

  Kanał Prywatny TS3

  Nick: NILO Data założenia konta: 21.02.2020r Nazwa Kanału[Tymczasowa aż do czasu zmienienia przez właściciela]: NILO Ilość podkanałów[Max 3]: 3. Czy zapoznałeś się z zasadami i jesteś świadomy tego że jeżeli nie zaktualizujesz daty aktywności kanału przez czas dłuższy niż 3 dni kanał zostanie usunięty a możliwość założenia go nie będzie krótsza niż 30 dni?: Tak.
 2. Witam dzisiaj pokażę wam jak naprawić błąd z kopaniem na górniku. Najpierw wchodzimy w folder mta san andreas 1.5. Pózniej odinstalowywujemy mta. Następnie przechodzimy do folderu "Mods / DeatchMatch / Resources" i usuwamy wszystko co w tym folderze się znajduje. Następnie instalujemy na nowo mta sa. Ostatecznie odpalacie mta, pobieracie na nowo serwer i powinno wszystko działać. Myślę że pomogłem.
 3. Witam w dzisiejszym poradniku pokaże wam jak połączyć konto discord z kontem w grze i je odblokować samemu. To wszystko na dzisiaj, nie ma za co :) Myślę że pomogłem.
 4. Nick: NILO SID: 21112 Będziesz obecny?: Tak. Posiadasz discord, TS3, mikrofon?: Tak. Coś od siebie: Dziękuje za szanse.
 5. Imię: Damian Wiek: 20Lat. SID: 21112 Login: NILO Wypisz swoje kary: Mute oraz prawo jazdy. Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie. Czy posiadasz TS3?: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak. Czy posiadasz discorda?: Tak. Dlaczego SAPD?: Ponieważ ta frakcja umożliwia pilnowania porządku oraz ma dobrą reputacje na serwerze, pomoże mi w rozwinięciu swoich umiejętnośći na wyższy poziom, członkowie jak i zarząd są ogarnięci i dobrze wykonują swoje zadania, oraz czasem brakuje sapd dlatego też chciałbym dołączyć aby wspomóc jednostki drogowe jak i te na komendzie. Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ jestem miły oraz tolerancyjny wobec innych, potrafię pod porządkować się poleceniom wyższych rang, nie szukam problemów na siłę, nie wdrążam się w jakie kolwiek kłótnie ale jeżeli taka nastąpi to szukam jak najlepszego rozwiązania by taką załagodzić, chętnie pomagam innym, zawsze jestem dostępny dla każdego kto mnie o to po prosi, zawsze staram się wykonywać własne obowiązki na 101%, dobrze prowadzę pojazdy więc dołączanie do pościgów będzie tylko dla mnie przyjemnością, szybko ucze się nowych rzeczy. Ile posiadasz minut na serwerze?: 6000. Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak. Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Wychowałem się na wsi na śląsku, od dziecka starałem się być sobą i robić to co lubię / kocham, mam siostrę i brata, mieszkałem z mamą, bratem, siostrą, i babcią, mieszkał też z nami tata od mojego brata, ale przez to jak się zachowywał mama wyrzuciła go z domu, dużo czasu spędzałem słuchając piosenek, jeżdżąc na bmx-ie, jak i z przyjacielami na ulicy, spotkało mnie dużo bólu w życiu, widziałem na oczy sytuację których czasem wolał bym nie widzieć, dużo dziewczyn bawiło się mną przez co często ciężko mi nowym zaufać, mam pasje którą są motocykle zaraził mnie mój wujek który był dla mnie jak tata w dzieciństwie on mnie woził swoimi motocyklami i stąd pasja, mam hobby i zajawkę do pisania tekstów rapowych, wierszy miłosnych i historii życiowych, jestem wrażliwy, czuły, szczery, czasem wredny i wkurzający, miły i troskliwy. Często zamykam się w sobie i nie chce nic nikomu powiedzieć co mi dolega lub leży na sercu, przez co pisze teksty w których upycham wszystko to co widzę, to co czuje, to co mnie spotkało, to co chce przekazać innym. Staram się być sobą, czasem mam bujną wyobraźnię w niektórych sprawach, interesuje się motocyklami, motoryzacją, informatyką, grami komputerowymi, rapem, dziewczynami. lubię czasem się napić, lubię też vapować. Nie lubię dużo rozmawiać o moich problemach bo dużo osób zrobiło przez to coś czego nie chciałem ale wiedziałem że tak może się stać i przez to nie lubię pisać o wszystkim z każdym. Bardzo często jest mi smutno gdyż wracają wspomnienia, ból i złe myśli które wywołują lawinę uczuć i smutku. Uwielbiam spędzać czas z znajomymi/przyjaciółmi. Uwielbiam długie spacery, uwielbiam zachody słońca, uwielbiam oglądać filmy i czasem jestem bardzo leniwy oraz szczery.
 6. Nick na serwerze: NILO Wiek: 20Lat. SID: 21112 Doświadczenie: 8/10. Czas spędzony na serwerze: 2,5k minut. Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem tolerancyjny oraz miły wobec innych, łatwo zawieram nowe znajomości co nie będzie problemem by dogadać się z resztą ekipy, szybko potrafię się pod porządkować wyższej randze, szybko uczę się nowych rzeczy, staram się zawsze wykonać zadaną mi pracę na 101%, lubię pomagać innym, zawsze gdy ktoś ma jakiś problem to szukam najlepszego rozwiązania, nie wdaje się w kłótnie i problemy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...