Skocz do zawartości

Black*

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  451
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez Black*

 1. Pierdolnięty? Trzymaj sie mordziaty!!!!!!
 2. Nick:Blackbee* Kiedy odszedłes z frakcji?:3/4 miesiące temu. Dlaczego masz zamiar powrócić?:Chęć gry,chcę znowu odgrywać RP. Jaką range posiadałeś przed odejściem?:V-Lider Dowód na bycie we frakcji:Raczej każdy mnie pamięta.
 3. Na tych SS nic nie widac prócz zabezpieczeń,odrzucam.
 4. Trzymaj się mordziaty!!
 5. 2019-12-03 Sergeant II @czits odchodzi z frakcji na własne życzenie tym samym trafia on na czarną listę z powodu robienia z frakcji hotelu.
 6. 02-12-2019 Police Officer III @luftwaffe_ zostaje wydalony z struktur SAPD za odwalanie tym samym zostaje wpisany on na czarną liste bez możlwości ściągnięcia.
 7. Jestem na nie twój ostatni powrót skończył się urlopem na dwa miesiące.
 8. Sergeant I odemnie czekamy na @turbii
 9. Dokładnie jeśli się zgadzasz zgłoś się do mnie turbiego lub Linke na serwerze o dodanie do panelu i zrobienie egzaminu.
 10. Jestem na nie,sporo cię we frakcji nie było moim zdaniem powinnieneś przejść ponownie egzamin lub dołączyć do następnej akademii ale czekamy na decyzje @turbii
 11. To zgłoś się do mnie,Linke bądz turbiego na serwerze o dodanie do panelu
 12. Nick: Blackbee* Kiedy odszedłes z frakcji?:2 tygodnie temu jakos Dlaczego masz zamiar powrócić?: Nowy komputer myślałem że bedzię robiony z jakiś miesiąc bo tak mi powiedział nasz kochany media-expert jednak wyrobili się duzo wcześniej odszedłem bo nie chcialem poprostu zajmowac miejsca na V-liderce oraz chcialem sobie zrobić przerwę miałem brać urlop ale tak jak wyzej napisałem miałem mieć dopiero za miesiac nowego kompa.I jeżeli nie dostanę zarządu uszanuję tą decyzję jak najbardziej,będe się cieszył jeżeli dostanę wogule powrót.I jeszcze chciałbym przeprosić za moje odejście ale tak jak pisze myślałem ze miesiąc będe musial czekać również znalazłem czas do gry oraz chęci ;). Jaką range posiadałeś przed odejściem?: V-lider. Dowód na bycie we frakcji: Skład-Zasłużony @the_king97 @Linke55 @NinjSS @turbii
 13. Black*

  Bye...

  Sam jesteś śmieć pajacu
 14. Black*

  pochwala na lucio

  Jeszcze jakby były dowody ty dobrze,odrzucam. @turbiiZamknij
 15. Trzymaj się Argenik! Może ktoś wyrówna wynik ;DD
 16. Black*

  Skarga na lucio

  Każdy jest jaki jest nie powinnieneś mówić mu co ma robić czy ma odejść z frakcji czy ma zostać czy wybierać mu karę za Zarząd SAPD,po twojej skardze można zauważyć że chcesz z lucia zrobić tego ,,Najgorszego'' .Karę napewno poniesie.
 17. Black*

  Skarga na lucio

  Może i był ten reset frakcji ale Regulamin to regulamin,obrazil go jednak.Czekamy na @turbii
 18. 13.11.2019 Police Officer III @Kelly_Severide zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu otrzymania bana.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...