Skocz do zawartości

Linke55

Lider SAPD
 • Liczba zawartości

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Linke55 w dniu 28 Grudnia 2019

Użytkownicy przyznają Linke55 punkty reputacji!

Reputacja

185 Zdobywający popularność

Ostatnie wizyty

899 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem naprawdę co jest z tobą nie tak nie potrafisz przyjąć prawdy wyższej rangi na klate ? Fajnie przyznałeś się do winy ale co z tego jak pokazujesz teraz swoim zachowaniem na dzień dzisiejszy ,że nie nadajesz się na posadę funkcjonariusza skoro twierdzisz ,że złamanie regulaminu to nic takiego. Zostałeś wydalony słusznie z powodu otrzymania 2 minusa ,gdzie na 1 spotkaniu mówiłem ,że wybaczę wam jedno i jedyne przewinienie czyt. nie zatankowanie radiolki ,uszkodzenie radiolki na HQ ,odwalenie jakieś akcji itp. a ,że niestety u Ciebie to był już 2 incydent niestety zakończyło się to wydaleniem z akademi. Skończymy drążyć ten temat bo już staje się nudny było mineło możesz próbować swoich sił w rekrutacjach ,wydalenie z akademi to nie koniec świata ,niektórzy po 3 razy byli i 3 razy nie zdali egzaminów.
 2. Widzisz sam się przyznałeś do tego że wszedłeś do radiolki bo chciałeś ją zatankować po czym tego nie zrobiłeś ,a ostatnim kierowcą byłeś ty dlatego ty dostałeś minusa ,myślisz ,że jak bym chciał ,każdego "opierdalać" to bym dawał ci drugą szanse w postaci takiej ,że po otrzymanym minusie jesteś jeszcze we frakcji? No raczej nie ale widzę ,że nie można dawać taryf ulgowych bo zaraz drugi człowiek to wykorzysta i wypluje Ci to na morde.
 3. Nie ty jeden masz minusy więc nie masz o co się martwić nie było to pretekst do tz "wyjebania z frakcji" tylko po prostu trzymamy się reguł.
 4. Wgląd do minusów ma tylko zarząd i nie ma obowiązku mówić funkcjonariuszą za co go otrzymali i kiedy chyba ,że się ich o ty spytają ale dobrowolnie nie mówimy. Pierwszego minusa dostałeś ode mnie za bodajże niezatankowaną radiolke do 80% ,zaś drugi już wiesz za co.
 5. 29.03.2020 Police Officer I @KrisCorson zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer II @TorbQ zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer II @Suvi zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer II @IdusTV zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Sergeant I @XArek zostaje awansowany na stopień Sergeant II Sergeant I @lucio zostaje awansowany na stopień Sergeant II Sergeant II @_mmm zostaje awansowany na stopień Detectiv I. tym samym dołącza do grona SuperVisior Detectiv I. @Promil9876 zostaje awansowany na stopień Detectiv II. tym samym dołącza do grona SuperVisior Police Officer II @kubaxpro zostaje zdegradowany na stopień Police Officer I Police Officer II @Wymyk zostaje zdegradowany na stopień Police Officer I Detectiv II. @MI_REK zostaje zdegradowany na stopień Detectiv I. Police Officer III. @ToDI Zostaje wydalony ze struktur SAPD z powodu braku aktywności.
 6. Dostałem nagranie ,akceptuje.
 7. Nie robimy tutaj off topicu czekamy za nagraniem @siwydym2115
 8. Z góry informuję i proszę o nie wypowiadanie się osób, które nie dostały się. Witam, w tym wątku chciałbym ogłosić wyniki do Akademii SAPD. Wybór nie był prosty - wybieraliśmy osoby które starały się poprzez podania. Oto i następujące osoby: @Sushii +,+,+ @FULON +,-,- @Maczeta +,+,+ @DerricK +,+,- @Hajus +,-,- @dawidex812 +,+,(-) @FuriaT +,+,+ @TheBloodPL +,+,+ @danjooo +,-,+ @Dawidos_89 -,-,- @Adamiec +,+,+ @CEBULAHERE +,+,+ @dominiksr3 +,+,+ @Kolos9991 +,+,- @KIKO322 +,-,+ @kuba0607 -,+,+ @Dejwid_ +,+,(-) @Kali1304 +,+,+ @noth1ng* +,(-),- @Hacker +,+,(-) @*Franser -,+,+ @Larry. +,+,+ @Kacper K DroperS +,+,+ @Pelevej +,(-),+ @Stachuuu212 -,-,- @SztywnyRoman1 +,+,+ @Expik +,+,+ Wybranym osobom gratuluję, spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek (26.03.2020) o godzinie 17:00 pod Komendą Główną Policji w San Fierro oraz na TS3 serwerowym na kanale "Oczekiwania na spotkanie". Obecność w miarę możliwości obowiązkowa. Jeszcze raz gratuluję! Proszę o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu odpowiednim wzorem pod podaniem: Nick: SID: Będziesz obecny?: Posiadasz discord, TS3, mikrofon?: Coś od siebie:
 9. Przydałoby się więcej takich pościgów ,no nic trzymaj się.
 10. 23.03 Police Officer I @Suvi zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @IdusTV zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @Kastracik zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @Janusz.cj* zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @Mustafa zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @Lunek* zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer I @Cannabis zostaje awansowany na stopień Police Officer II Police Officer III. @lucio zostaje awansowany na stopień Sergeant I Sergeant I @_mmm zostaje awansowany na stopień Sergeant II Sergeant I @Zodiak zostaje awansowany na stopień Sergeant II Sergeant II @Promil9876 zostaje awansowany na stopień Detectiv I. Detectiv I. @MI_REK zostaje awansowany na stopień Detectiv II.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...