Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

Linke55

Lider SAPD
 • Liczba zawartości

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Linke55 w dniu 28 Grudnia 2019

Użytkownicy przyznają Linke55 punkty reputacji!

Reputacja

120 Zdobywający popularność

8 obserwujących

Ostatnie wizyty

476 wyświetleń profilu
 1. 23.02 Police Officer II @amadeusz232323 zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer II @Avenik zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer III. @Xancoder zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @Promil9876 zostaje awansowany na stopień Sergeant I Sergeant I @Szymaniuk zostaje awansowany na stopień Sergeant II Sergeant I @Wujaszek_ zostaje awansowany na stopień Sergeant II Detectiv II. @Tristan2000 zostaje awansowany na stopień Detectiv III. Lieutennant. @TOMEO zostaje awansowany na stopień Captain I
 2. Ja jedyne co mogę Ci zaproponować to dołączenie do aktualnej akademi.
 3. @Daszak Nie 2 miesiące ,a ponad 6 i to zostałeś dyscyplinarnie wyrzucony. @krzywy Ty również miałeś podobną sytuacje lecz zostałeś wyrzucony za brak aktywności a że nie ma Cię na ogłoszeniach to nie wiem ,kiedy zostałeś przywrócony i kiedy wyrzucony tak więc poczekamy na wypowiedź innych osób z zarządu.
 4. Ja nie wybieram akademików ,trzymaj się.
 5. Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym otworzyć rekrutację do struktur SAPD. Aby rekrutować do akademii naszych struktur musisz spełniać poniższe wymagania: -mikrofon -ts3 -discord -500 minut na serwerze -uśmiech na twarzy Rekrutacja zostanie zamknięta wtedy, kiedy zarząd stwierdzi to za stosowne. WZÓR: Imię: Wiek: SID: Login: Wypisz swoje kary: Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Czy posiadasz TS3?: Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Czy posiadasz discorda?: Dlaczego SAPD?: Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ile posiadasz minut na serwerze?: Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):
 6. 07.02.2020 Cadet @_mmm zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I.Cadet @amadeusz232323 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Gryczan zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @BoseQ zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I.Cadet @xm3ku zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @milekkozak zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Promil9876 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @rafi876 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (38/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @kalajta zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (24/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @sQubanyyy zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (24/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @Kacpeereek nie podszedł do egzaminu tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Z przyjemnością ogłaszamy ,że Deputy Chief @Lady4K zostaje awansowana na stopień Assistant Of Chief Police tym samym dołącza do głównego zarządu.
 7. Clasha na pewno jeszcze nie jednego wygramy 😄 Trzymaj się 😕
 8. Linke55

  Pochwała

  Brak dowodów ,odrzucam.
 9. Chodzi mi ,że zmieniło się w środku frakcji ,a nie na zewnątrz.
 10. Po rocznej przerwie proponuje próbować swoich sił w rekrutacji ,bo zmieniło się sporo przez ten rok.
 11. Linke55

  UPDATE STREFY DM

  Pomysł fajny ale i tak coś czuje ,że za dużo pracy Inder musiałby poświęcić ,żeby coś takiego zrobić.
 12. 26.01.2020 Police Officer II @All4Tech zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer III. @Tristan2000 zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @CyberShoot zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @Sztynksu zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @kryha22 zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @darkrider zostaje awansowany na stopień Sergeant I Police Officer III. @AnimaL zostaje awansowany na stopień Sergeant I Detectiv III. @TOMEO zostaje awansowany na stopień Lieutennant. Sergeant II. @Baterek1235 odchodzi z frakcji na własne życzenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...