Skocz do zawartości

MeFiuFiu

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MeFiuFiu w dniu 26 Marca

Użytkownicy przyznają MeFiuFiu punkty reputacji!

Reputacja

171 Zdobywający popularność

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

131 wyświetleń profilu
 1. Nadal nie rozumiem komentarzy osób które nie zostały oznaczone.Sprawa dotycz mnie,osoby oskarżonej i zarządu.Dziękuję
 2. MaksCzarny po co cokolwiek piszesz jak Cię nikt o zdanie nie pytał?
 3. Nie jest to spam? głupi przykład Napisałem na Ciebie skargę napiszę tak na /v w grze czy dostanę mute za spam czy też nie?
 4. Nick : MeFiuFiu Serial : 4D907F4B0B12588314A6F251E5ADBE94 Nick administratora na którego jest skarga : @Lady4K Dokładny opis sytuacij : Witam serdecznie,dziś ok godziny 20:40 doszło do nieprzyjemnego incydentu a mianowicie administrator ROOT,który doskonale wie,że spam jest zabroniony nie dostosował się do ragulaminu i zaczął spamić na czacie!!!.Gdy napisałem reporta na gracza pewien support przeteleportował się do mnie i powedział mi w prost : ,, ja nie mogę nic z tym zrobić z tym to do zarządu'' co było jak najbardziej zrozumiałe lecz dalej nie rozumiem jak ADMINISTRATOR mógł zrobić coś takiego,gdy prawie każdy doskonale wie,że to jest zabronione Dowody w postaci ss'ów (ss'y logów w notatniku nie są brane pod uwagę) :https://imgur.com/ppjg80i Dokładna data i czas zdarzenia : 26.03.2020 ss zrobiony dokładnie o godzinie 20:30 Oczekiwania : Zmutuwanie gracza i degrad!
 5. MeFiuFiu

  ekwipunek itp.

  Nie ze wszystkim co napisałeś ale z ekwipunkiem jak najbardziej na TAK
×
×
 • Dodaj nową pozycję...