Skocz do zawartości

sugar.

Użytkownik
 • Postów

  49
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia sugar.

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • 7 dni pod rząd
 • 10 postów Unikat
 • Pierwszy post
 • 5 nadanych reakcji
 • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

64

Reputacja

 1. Nick : sugar. SID : 82912 Stopień posiadany w Biznesie:Początkujący Sprzedawca powód : Brak czasu, (przestalem grac ogolem w mta). Pozdro z fartem
 2. Nick:sugar. SID: 82912 Stopień posiadany w frakcji: Ogniomistrz Powód: wiele moglbym wymieniac, ale glowne powody to wypalenie sie i brak nowosci we frakcji pozdro @rafszu i cala frakcje. dziena za wspolne chwile spedzone na duty.
 3. Ciekawe, byłem przy całej sytuacji, i z tego co również na nagraniu, widać była tam jedna osoba która biegała, lecz odbiegła ona w prawą stronę. Inne osoby siedziały w pojazdach.
 4. 1. Najlepsza Frakcja na serwerze: SAFD 2. Najlepszy pracownik Frakcji: @WOJTEX @rafszu 3. Najaktywniejsza osoba na serwerze: @Wombat @Nikio_3 4. Miłośnik rzadkich pojazdów: - 5. Osoba uzależniona od kasyna: @rafszu @RambriFusherov 6. Najlepszy były gracz serwera:- 7. Największa sigma serwera: @sugar. @rafszu 8. Najlepsza organizacja na serwerze: Koalicja Strażacka
 5. Nick: sugar. SID: 82912 W którym terminie się zjawisz: 1 Coś od siebie: dziękuję bardzo serdecznie za przyjęcie
 6. Imię: Przemysław Wiek: 16 Login: sugar. SID: 82912 Ilość godzin na serwerze: 450 godzin Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?: owszem, posiadam Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?: tak, zapoznałem się. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?: myślę, że jestem w stanie poświęcić około 10 godzin tygodniowo. Coś o sobie: Witam, Mam na imię Przemysław. Niedawno wróciłem do mta, oraz do serwera MultiRPG. Ostatnio grając pomyślałem aby dołączyć do jakiejś frakcji, wtedy gra by się tak szybko nie nudziła. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Uważam, że jestem w miarę dobrze obeznany jeżeli chodzi o straż, oraz odgrywanie akcji Roleplay. Więc powinienem sobie bezproblemowo radzić w tej frakcji. Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?: Tak, należę do ochotniczej straży pożarnej Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar): tak, dostałem tylko raz prawko Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane): nie, nie posiadam. Jestem gotowy na sprawdzenie tego.
 7. Nick : sugar. SID : 82912 z jakiej frakcji chcesz odejść : S.A Road Assistance Ranga posiadane we frakcji: Pracownik powód : brak czasu do pracy we frakcji. Dziękuję za wszystkie spędzone miłe chwile we frakcji. ❤️
 8. Nick :Super_Gangsta SID :82912 z jakiej frakcji chcesz odejść : Fabryka aut Ranga posiadane we frakcji: Wykwalifikowany Sprzedawca powód : Brak chęci do pracy w biznesie.
 9. Nick : Super_Gangsta SID : 82912 z jakiej frakcji chcesz odejść : TSA Ranga posiadane we frakcji: Doświadczony Kierowca powód : brak czasu, brak chęci do pracy we frakcji.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.