Skocz do zawartości

DonGrasso

Support
 • Liczba zawartości

  156
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

176 Zdobywający popularność

Ostatnie wizyty

1328 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. DonGrasso

  Ogłoszenia

  Członek frakcji @Lenka2013, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji Ziomek, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @igorek123, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy!
 3. Ci gracze dostali się do szeregów TSA @xKorneloss @FeasT @Mokryslawek @Pre$i @Raking @Deni @StasiuChmura @KERVI @Ryuuga Gratulacje!! Spotkanie odbędzie się dnia 27.03.2020 o godzinie 16 na TeamSpeak3 oraz na bazie TSA. Proszę o zgłoszenie obecności Wzór: Nick: SID: Czy będziesz na spotkaniu?: Coś od siebie:
 4. DonGrasso

  Ogłoszenia

  Członek frakcji @SebaBezCzapki, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @djleten, awansuję na rangę Doświadczony Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @cegla2005, awansuję na rangę Doświadczony Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji Xemmy, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Damixpl, zostaje zawieszony na okres 5 dni do dnia 28.03.2020r 22:40 za granie na kasynie podczas przerwy (S2) na służbie TSA.
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. DonGrasso

  Ogłoszenia

  Członek frakcji @Txz, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy!
 7. DonGrasso

  Ogłoszenia

  Członek frakcji Wolaxioo, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy!
 8. DonGrasso

  Ogłoszenia

  Członek frakcji @Arhael, awansuję na V-Lidera TSA tym samym dołącza on do Zarządu. Gratulujemy! Członek frakcji @Ka3R, awansuję na rangę Doświadczony Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Przemyslavv_, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @akradioelo, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Jakub_Jacob, awansuję na rangę Starszy Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @igorek123, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji Xemmy, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @aominiqu, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji Wolaxio, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Account601, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @the_king97, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Hartu, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Txz, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @sch4b, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Pientacho, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji Ziomek, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @eXo97, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Piotrullo978, awansuję na rangę Kierowca, gratulujemy!
 9. DonGrasso

  Ogłoszenia

  V-Lider @humidmango28, odchodzi z frakcji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład, zostajesz wpisany na liste osób zasłużonych, pamiętaj że we frakcji zawsze znajdzie się dla ciebie miejsce.
 10. DonGrasso

  Ogłoszenia

  V-Lider @Bronek2, odchodzi z frakcji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład, zostajesz wpisany na liste osób zasłużonych, pamiętaj że we frakcji zawsze znajdzie się dla ciebie miejsce.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...