Skocz do zawartości

sqober

Lider TSA
 • Postów

  636
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana sqober w dniu 11 Maja

Użytkownicy przyznają sqober punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

8 112 wyświetleń profilu

Osiągnięcia sqober

Mentor

Mentor (12/14)

 • Maszyna do wysyłania Unikat
 • Zyskujący popularność Unikat
 • Rok stażu
 • Pierwszy post
 • Bardzo popularny Unikat

Najnowsze odznaki

920

Reputacja

 1. Twój wniosek odejścia z frakcji zostaje Zaakceptowany! Witamy na Black Liście.
 2. Twoje odejście zostaje Zaakceptowane. Trzymaj się!
 3. Ruszyła rekrutacja do Redakcji Prasowej SanNews! Zapraszamy do składania podań.

 4. Witajcie drodzy gracze! Z dumą chcielibyśmy ogłosić nabór do Redakcji SanNews! Czym w ogóle jest SanNews? Jest to jeden z dwóch Biznesów dostępnych na serwerze. Jesteśmy zwartą grupą, która zajmuje się najczęściej przeprowadzaniem wywiadów, czy też pisaniu artykułów na różne tematy. Dodatkowo prowadzimy co miesięczne plebiscyty, a także gazetki. Naszą twórczość można stale obserwować na forum. Jeżeli jesteś w jakiejkolwiek frakcji ale nie jesteś w żadnym Biznesie to zapraszamy do złożenia podania tutaj! Każdy jest mile widziany! Czy dam sobie radę? Zdecydowanie TAK! Możecie sobie pomyśleć, że jesteście mało kreatywni, bądź nie radzicie sobie z językiem polskim w szkole. Ale to nie jest absolutnie żadną przeszkodą! Pisanie artykułów, a tym bardziej przeprowadzanie wywiadów jest bardzo interesujące i przyjemne. Wraz z całym Zarządem Biznesu, na bieżąco sprawdzamy wasze posty, a w razie pomyłek poprawiamy coś za was, bądź po prostu mówimy wam co jest nie tak. U naszych osób znajdziesz duże wsparcie i na pewno dadzą wam wiele przydatnych rad i zawsze chętnie pomogą. Nie bój się, czekamy na ciebie! Wymagania? Nie mamy wielkich wymagań, ale i tak pewnych rzeczy od was oczekujemy, oto one: - minimum 14 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - posiadanie komunikatorów Discord oraz TeamSpeak3, - dojrzałość emocjonalna, - minimum 30 godzin przegrane na serwerze, - posiadanie sprawnego mikrofonu, - podstawowa znajomość ortografii i interpunkcji, - znajomość regulaminu serwerowego, GKF oraz biznesowego. Wzór: Powodzenia! Aby zwiększyć swoje szanse, zostaw reakcje pod Regulaminem.
 5. sqober

  Redakcja SanNews - Sondy

  Witajcie drodzy czytelnicy naszej Redakcji. Chciałbym zaprezentować wam kolejną już, sondę którą przeprowadziliśmy małą ekipą San News! W sondzie wzięły udział osoby z całego serwera MultiRPG. Życzę miłego oraz przyjemnego czytania! Sondę przygotowali dla was: @sqober @Aleks_ @dejvs @PatrykYouTube Bezpieczeństwo zapewnili: @KoLoReK__ - S.A Police Department @BARTEKzZz - S.A Police Department @Lotos_1985PL - S.A Medical Center Jeśli ktoś nie wie czym jest sonda uliczna zapraszamy do przeczytania pierwszej naszej sondy która znajduje się powyżej tego postu. Lista pytań i odpowiedzi: 1. Co pan sądzi o reworku złomowiska? a) Zmiana na plus. b) Zmiana na minus. c) Nie mam zdania. 2. Czy fotoradary powinny zniknąć z ulic San Fierro? a) Tak powinny zniknąć. b) Nie powinny zostać. c) Nie posiadam zdania na ten temat. 3. Czy zmiana w zarobkach była dobrą decyzją Indera? a) Tak była. b) Nie była to dobra decyzja. c) Nie mam zdania na ten temat. 4. Czy dodanie nowych felg było dobrym pomysłem? a) Tak b) Nie c) Nie mam zdania Legenda: • Niebieski odpowiedź A • Granatowy odpowiedź B • Zielony odpowiedź C Dziękujemy wszystkim za udział w II sondzie ulicznej San News. Zapraszamy do śledzenia nowości w naszej Redakcji.
 6. 19.05.2024 Wyniki Akademii Początkujący Kierowca @Karol. zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 20/21 punktów, tym samym zostaje awansowany na stopień Młodszy Kierowca. Początkujący Kierowca @biedak zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 20/21 punktów, tym samym zostaje awansowany na stopień Młodszy Kierowca. Początkujący Kierowca @MacieQ1 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 18/21 punktów, tym samym zostaje awansowany na stopień Młodszy Kierowca. Początkujący Kierowca @Memuszka2024 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM wynoszącym 9/14 punktów, tym samym zostaje wydalony z frakcji. AWANSE Młodszy Kierowca @Karol. zostaje awansowany na stopień Kierowca. Młodszy Kierowca @MacieQ1 zostaje awansowany na stopień Kierowca. Starszy Kierowca @Kichuuu zostaje awansowany na stopień Wykwalifikowany Kierowca. Wykwalifikowany Przewoźnik @xQBIK zostaje awansowany na stopień Szofer. Transport FAST-TAXI @Jachino zdaje egzamin na uprawnienie Transport Powietrzny z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 18/21 punktów. KIEROWCA TYGODNIA Kierowcą Tygodnia zostaje @MacieQ1. WYDALENIA Kierowca @DamiX zostaje wydalony z frakcji z powodu braku aktywności przez 7 dni. Szofer @Siwy_008 zostaje wydalony z frakcji z powodu braku aktywności przez 7 dni.
 7. 18.05.2024 _ AWANSE • Redaktor @Lotos_1985PL zostaje awansowany na stopień Starszy Redaktor. • Redaktor @Sunger69 zostaje awansowany na stopień Starszy Redaktor. • Reporter @Aleks_ zostaje awansowany na stopień Reporter Specjalista. • Młodszy Dziennikarz @PatrykYouTube zostaje awansowany na stopień Dziennikarz. PRACOWNIK TYGODNIA • Pracownik Tygodnia zostaje Reporter Specjalista @Aleks_. _
 8. Twój wniosek odejścia z frakcji zostaje Zaakceptowany! Witam na Black Liście!
 9. Witajcie drodzy gracze! Przed wami kolejny plebiscyt, tym razem na Maj 2024 roku. Każdy z was ma możliwość zgłoszenia osoby, która według was zasługuje na poniższe tytuły. Wyniki pojawią się 22 Maja 2024 roku! W każdej z kategorii możecie oznaczyć maksymalnie dwie osoby! 1. Najaktywniejszy członek Administracji: 2. Najlepszy pracownik Biznesu: 3. Najlepszy prezenter Radia Serwerowego: 4. Najlepszy kierowca na serwerze: 5. Najbardziej poważna osoba na serwerze: 6. Najbardziej wkurzający gracz: 7. Największy bojówkarz 8. Najlepsza praca dorywcza na serwerze:
 10. Witajcie drodzy gracze! Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować wam kolejną, już trzecią gazetkę, która obejmuje Kwiecień oraz Maj 2024 roku. Gazetkę przygotowali: • Reporter @Aleks_ • Młodszy Dziennikarz @PatrykYouTube Link: https://online.fliphtml5.com/lpqcj/ksjf/
 11. Twój wniosek odejścia z frakcji zostaje Zaakceptowany! Witam na Black Liście!
 12. 12.05.2024 AWANSE Szofer @Jachino zdaje egzamin na uprawnienie Transport FAST-TAXI z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 17.5/21 punktów. Transport Powietrzny @Neron_ zdaje egzamin na uprawnienie Transport VIP z wynikiem POZYTYWNYM wynoszącym 18/21 pkt. Kierowca @Kichuuu zostaje awansowany na stopień Starszy Kierowca Starszy Przewoźnik @xQBIK zostaje awansowany na stopień Wykwalifikowany Przewoźnik. KIEROWCA TYGODNIA Kierowcą Tygodnia zostaje @xQBIK.
 13. 11.05.2024 _ AWANSE • Reporter Specjalista @PatrykYouTube zostaje awansowany na stopień Młodszy Dziennikarz. PRACOWNIK TYGODNIA • Pracownik Tygodnia zostaje Młodszy Dziennikarz @PatrykYouTube. DEGRADACJE • Starszy Redaktor @Lotos_1985PL w związku z otrzymaniem trzech minusów zostaje zdegradowany na stopień Redaktor. WYDALENIA • Redaktor Specjalista @XeelloX zostaje wydalony z biznesu z powodu otrzymania 5 minusów. _
 14. Hej jak ci dzień mija?

  1. sqober

   sqober

   elo elo, dobrze jest ziomuś

 15. Twój wniosek odejścia z frakcji zostaje Zaakceptowany! Trzymaj się!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.