Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

Cannabis

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  469
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Cannabis w dniu 21 Listopada 2019

Użytkownicy przyznają Cannabis punkty reputacji!

Reputacja

845 Gwiazda wśród tłumu

Ostatnie wizyty

2137 wyświetleń profilu
 1. beze mnie? jak mozesz ahh
 2. @resouu cj cj cj cj dawaj na pw discorda xd
 3. @kryha22gdzie idziemy grac?
 4. ja perma wyrwalem XD niedawno
 5. dużo ludzi czeka na rekrutacje do sapd, poczekaj na rekrutacje cierpliwie
 6. Cannabis

  Konkurs o 3.5kkk!

  jestem tam jest hahaha ez XD
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. brak dowodów na bycie w frakcji.
 9. ze mna nie grales ale dobra morda byla z ciebie, pat i kot kot i pat przyjaciele od lat ❤️
 10. Cannabis

  Ogłoszenia

  Członek frakcji @All4Tech, awansuję na rangę Zastępca Szefa, gratulujemy! Członek frakcji @Bubux, awansuję na rangę Doświadczony Kierowca, gratulujemy! Członek frakcji @Kerel, awansuję na rangę Doświadczony Kierowca, gratulujemy!
 11. Cannabis

  Ogłoszenia

  @Sebusiek, zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie kary serwerowej (ban). @mazi, zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie kary serwerowej (ban). @Wymyk, zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie kary serwerowej (ban). @Kujukwangu, powraca do frakcji na stopień Starszy Kierowca, Witamy ponownie! @Matias, powraca do frakcji na stopień Starszy Kierowca, Witamy ponownie! @CyberShoot, powraca do frakcji na stopień Starszy Kierowca, Witamy ponownie! @Bubux, powraca do frakcji na stopień Starszy Kierowca, Witamy ponownie!
 12. Cannabis

  Ogłoszenia

  @Koscielny420, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 9/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Wyimaginowany, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Ementaler, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Jelonek 125, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Dydol, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Hyker, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8,5/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @Ryder*, który zdał egzamin z wynikiem pozytywnym liczącym 8,5/10 ptk., awansuje ze stopnia - Młodszy kierowca na stopień - Kierowca, gratulujemy! @mamut3421, który nie zdał egzaminu z wynikiem negatywnym liczącym 4,5/10 ptk., zostaje wydalony z frakcji TSA. @Kozak_171, który nie zdał egzaminu z wynikiem negatywnym liczącym 5,5/10 ptk., zostaje wydalony z frakcji TSA. @KQBA, za nie podejście do egzaminu zostaje wydalony z frakcji. @RysioZbysio1, za nie podejście do egzaminu zostaje wydalony z frakcji. @szypki.CJ, za nie podejście do egzaminu zostaje wydalony z frakcji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...