Skocz do zawartości
Dewen.

[Zaakceptowane]End of Watch, thank's for service - Captain II Dewen.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Dewen.

SID: 26237.

Z jakiej frakcji chcesz odejść: San Andreas Police Department.

Ranga posiadane we frakcji: Captain II (12), Supervisory Staff Commander, SWAT Deputy (V-Lider), Field Training Officer, Negocjator.

Powód: Jest ich kilka, w tym piśmie chciałbym je szczegółowo opisać..

Zacznę od powodów odejścia..

Pierwszym, a zarazem tym najważniejszym jest napływający brak czasu. W moim życiu prywatnym dzieje się bardzo dużo, jestem ambitny - czy to w szkole, czy to poza nią. Trenuje piłkę nożną oraz szlifuje swoje umiejętności gry na instrumencie, co zabiera mi naprawdę wiele wolnego czasu. Mam go na tyle mało, że JEDYNYM dniem, w którym mam więcej, niż 2/3 godziny dla siebie jest wtorek, w którym nie mam żadnych zajęć pozalekcyjnych. Szczerze powiedziawszy.. Na realia MultiRPG jest to stanowczo za mało, żeby w ogóle kiedykolwiek marzyć o Command Staff'ie - jest to po prostu awykonalne. Post Scriptum - nie wliczam w to weekendów, bo w nie przeważnie czas się znajdzie.

Drugim powodem odejścia jest brak perspektyw dla mojej osoby we frakcji. Tak, dla tych którzy myślą typowo logiką MultiRPG |DEGRESJA| Nie umniejszam tu serwerowi, zaraz do tego przejdę. |KONIEC DEGRESJI| spłakałem się o brak awansu. Dla ludzi ze zdrowym myśleniem jest to kompletnie inna sprawa. Przez słowa "Brak perspektyw" mam na myśli brak możliwości na osiągnięcie czegokolwiek więcej, niż aktualnie we frakcji mam.

Trzecim powodem odejścia jest w najbliższym czasie chęć powrotu "na stare śmieci". Tam, gdzie się wychowałem na porządnego funkcjonariusza i zawsze dobrze się czułem. Chciałbym dodać jedną rzecz. Powracając tam z moim zasobem czasowym jestem w stanie wnosić coś do frakcji i wyrabiać na spokojnie normę minutową nie zarywając nocy.

Ostatni powód.. Czwarty. Jak mam być szczery - MultiRPG.. Straciłem chęci do grania tutaj. Z czasem zaczął żenować mnie poziom innych frakcji, bądź Officerów nawet mojej frakcji, jednakże to drugie tylko momentami, większy nacisk kładę na to pierwsze. Powiecie mi.. "Przecież wiesz na co się pisałeś!". Tak, wiem na co się pisałem, jednakże miałem nadzieję, że z pewnym czasem zacznie się to zmieniać. Niestety tak się nie stało. Jedyne frakcje, z której jestem dumny na przestrzeni czasu, to SAMC - @JohnyTrappin zrobił świetną robotę na posadzie Hospital Manager, a jego frakcja z czasem zaczęła prezentować poziom. Nie tylko Johny zrobił tu wiele, ale też @Xenon.KR zrobił robotę. Drugą frakcją.. Jest TSA. Tak, TSA. Wiele osób za ten wpis mnie znienawidzi, niektórzy uszanują. @knapix - Twoja frakcja jest naprawdę wzorem do naśladowania. To, co zrobiliście podczas serwerowej powodzi zasługuje na pochwałę. Jestem dumny, że mogłem wówczas się z Wami komunikować i prosić Was o wsparcie. @GambiPlejer i @Apellovskyy - Wam również nie ujmuje, bo jak mniemam to też Wasza zasługa.

Powody odejścia opisałem, więc przejdę teraz do tego, co najlepsze, bądź najgorsze.. Podziękowania personalne.

@Bary_ - bracie.. Wszystko, co przeszedłem w tej frakcji - przeszedłem z Tobą. Zawdzięczam Ci wszystko, co tutaj osiągnąłem. Przegadaliśmy niesamowicie dużo czasu, jeszcze więcej pisaliśmy. Dziękuję Ci jeszcze raz za totalnie wszystko. Kiedyś strzelimy tego meeta w Łodzi.

@Arguś.exe - dałeś mi szansę we frakcji. Jesteś świetnym liderem, świetnym człowiekiem, świetnym wzorem do naśladowania. Przegadaliśmy multum czasu, drugie tyle przepisaliśmy. Co by się nie działo - tak czy siak będziesz dla mnie przyjacielem. Dziękuję Ci za każdą wspólną chwilę. Do usłyszenia.

@Sztynksu - Ty to jesteś.. Świetna osoba! Nigdy nie spotkałem bardziej wyrozumiałej i otwartej na pomysły, czy też rozmowy osoby. Jesteś świetnym V-Liderem, cieszę się, że mogłem z Tobą pełnić służbę. Zaszczytem jest też to, że tyle dałeś mi głosu we frakcji. Dużo mi pomogłeś, stokroć dziękuję!

@Mathie @wigary - rozumieliśmy się jak mało kto. Elitarna jednostka, potem wigary zarząd, a teraz.. Wiesz co Cię czeka Mathie, zasłużyłeś i mam nadzieję, że doczekasz się upragnionego celu. Zawsze byliście ode mnie wyżej, ale nigdy tego nie okazaliście. Traktowaliście mnie równo, za co serdecznie Wam dziękuję i jestem pełen podziwu. Trzymałem się z Wami od początku, do końca, który dziś nadchodzi. Trzymajcie się chłopaki, grupka zostaje, a my jeszcze nie raz porozmawiamy.

@DiVinee - Kszysiu wariaciku zwariowany! Byłeś kimś w tej frakcji, gdy ja wracałem na serwer. Potem razem byliśmy we frakcji.. No wiesz gdzie, hehe. Gdy wróciłeś - pełna profeska. Dziękuję Ci, że mogłem razem z Tobą służyć.

@Wercia - niesamowita jesteś i tyle! Nie poddawaj się i lecisz dalej we frakcji. Przełam się w pewnych kwestiach i będziesz "full profeska". Dużo rozmawialiśmy, dużo pisaliśmy, graliśmy itd. Wspólna służba była super i z tego miejsca Ci za to z całego serca dziękuję! Mam nadzieję, że pomimo odejścia jakiś kontakt zostanie.

@bagietmajster - kto donosi głowy nie nosi świrze!!! Jesteś giga wporzo, dzięki za wszystko!

@Cinek - trzymaj się, a Police Officer'ów trzymaj krótko, tak jak trzymałeś, dzięki Ci za wszystko i trzymaj się!

@NinjSS - powodzenia dalej sensei.

@Smallspy. - "Dziękuję Tobie za poświęcenie w administracji jak i Organizacji. To zaszczyt mieć taką osobę obok siebie". To Twoje słowa z 24 maja 2021 roku. Jestem Ci wdzięczny za wszystko.

@kosiin @Pietrosz @DMN. - po kolei. Kosiin - jesteś mega osobą, poznaliśmy się przypadkiem, a wyszła taka znajomość. Dużo Ci na Multi zawdzięczam i nigdy nie znajdę sposobu, jak Ci to wynagrodzić. Piotrek.. Ahh, poznaliśmy się jakoś na początku 2021, gdy wracałeś do SARA. Boże, te czasy był cudne! Potem, gdy odchodziłeś z Inżyniera.. Wspólna akademia najlepszej frakcji, nieudany meet w Świętokrzyskim. Tak czy siak - dzięki za wszystko, słyszymy się! Dominik, ojj szefie! My to się widzimy za jakiś czas w jednostce WILLIAM-040, dzięki Ci za chwilę na Multi - wracam do Ciebie.

@TwerkingMaster @Argen. @BarteQ - Twerking, dziękuję za grafikę. Reszta - do usłyszenia.

Pamiętajcie moi drodzy, że to gra o murzynie kradnącym rower z 2004 roku i nie każde sytuacje bierzcie do siebie. Nie pozostało mi nic innego, jak zgłosić..

14.09.2021, 20:00.

Captain II (12) | Supervisory Staff Commander | SWAT Deputy | Training Staff | Dewen. ~ End of Watch, thank's for service. Last 10-19, 10-7.

Dewen. - człowiek orkiestra.

Captain II, funkcjonariusz bez żadnego minusa, który nigdy nie przekroczył prędkości na służbie, Supervisory Staff Commander, SWAT Deputy, Szkoleniowiec Akademii, Administrator, V-Lider największej organizacji na serwerze.

Takiego mnie zapamiętajcie..

DewkongEOW2 (1).png

Edytowane przez Dewen.
  • Like 2
  • Smutny 57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale że ty i odejście 😕 
Trzymaj się Dewen! 
Byłeś osobą do której cała frakcja Transport of San Andreas zawsze miała ogromy szacunek który nigdy nie wygaśnie. 

Zawszę będę pamiętał cię jako tą osobę z którą pomimo konfliktów można było załatwić każdą sprawę. 

Edytowane przez JezyKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oboje dobrze wiemy, gdzie się niedługo widzimy i słyszymy. Do zobaczenia 😉 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Argen. napisał:

Oboje dobrze wiemy, gdzie się niedługo widzimy i słyszymy. Do zobaczenia 😉 

🤫

Edytowane przez BarteQ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się Dewen, nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy chociaż osobiście uważałem, że w niedługim czasie dołączysz do Command Staffu. Szkoda, że tak się nie stało. Liczę, że kiedyś będziemy mieli okazję porozmawiać. Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę tego jakoś szczególnie komentować bo wiesz jaka jest moja opinia na ten temat:)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Życzę powodzenia dewen trzymaj się !

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

F

image.jpeg

Edytowane przez enski
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, powodzenia w życiu prywatnym.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje Ci Filip za wszystko, myślę że nie raz jeszcze porozmawiamy na jakimś komunikatorze. TRZYMAJ SIE WARIACIKU ZWARIOWANY ❤️ 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Dewen, jesteś giga koxem i nie zmieniaj sie no chyba że na lepsze!  Kochamy cię i będziemy cię pamiętać ❤️ Trzymaj się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę tego komentował słowami, po prostu to tutaj zostawię...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Dewen. napisał:

Drugą frakcją.. Jest TSA. Tak, TSA. Wiele osób za ten wpis mnie znienawidzi, niektórzy uszanują. @knapix - Twoja frakcja jest naprawdę wzorem do naśladowania. To, co zrobiliście podczas serwerowej powodzi zasługuje na pochwałę. Jestem dumny, że mogłem wówczas się z Wami komunikować i prosić Was o wsparcie. @GambiPlejer i @Apellovskyy - Wam również nie ujmuje, bo jak mniemam to też Wasza zasługa.

Serio? To tak poważnie? Nie wiem, ciężko mi się to czyta Dewen... Byłeś bardzo dobrym funkcjonariuszem ale to bardzo dobrym... Zawsze byłeś "tą" osoba, która była wyrozumiała, pomocna. Powiem tak, nie spodziewałem się, że dostanę drugie oznaczenie pod odejściem tak wysoko postawionej osoby w SAPD. Hmm... nie ukrywam, że smutno się to czyta bo jednak idealna osoba na idealnym stanowisku odchodzi z frakcji... Myślę, że jeszcze do nas wpadniesz, co nie? TSA jak TSA... na początku było bardzo ciężko po zmianie lidera, aż do teraz. W życiu nie jest łatwo i żeby coś mieć to trzeba o to zawalczyć tak samo o dobre "słowo" dla samej frakcji Transport of San Andreas, przyznasz iż nie było z górki tylko pod górkę. TSA było "jechane" od początku, aż do teraz bo większość ludzi posiłkuje się zdaniach innych. Nikt nie porozmawia z nami (zarządem, pracownikami) i nie utworzy własnej opinii na dany temat tylko weźmie go od drugiej osoby. A my jako Główny Zarząd Frakcji Transport of San Andreas czyli... knapix, Apellovskyy, GambiPlejer robimy i będziemy robić dopóki jesteśmy w tej ekipie tyle dobrego na ile możemy, aczkolwiek myślę, że niedługo któryś z nas odejdzie bo mało możliwości jest na serwer i mało rzeczy do robienia. Co jak co Dewen. dziekuje ci za wszystko co zrobiłeś dla nas, czyli dla TSA bo myślę, że gdyby nie ty może byśmy dalej byli jechani i itp... Trzymaj się i powodzonka! 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pisze to ze łzami w oczach, nawet nie wiem od czego zacząć. Jesteś dla mnie jak brat, dałeś mi szanse w elitarnej i nie powtarzalnej jednostce - Supervisory Staff, jestem ci za to ogromnie wdzięczny było to dla mnie ogromne hop do przodu. Tyle się od ciebie nauczyłem, naprawdę dużo tobie zawdzięczam. Wszystkie nasze wspólne akcje RP, pościgi będę zawsze miło wspominał. Dużo zrobiłeś dla frakcji - między innymi stworzyłeś nowe i lepsze wcześniej wspomniane Superviosry Staff. Żegnaj mój Commanderze.. Trzymaj się i powodzenia w lepszym miejscu! Grupa jak i kontakt zostaje. ❤️ 

Edytowane przez wigary
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.