Skocz do zawartości

racz3k

Support
 • Liczba zawartości

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana racz3k w dniu 5 Lutego

Użytkownicy przyznają racz3k punkty reputacji!

Reputacja

196 Zdobywający popularność

Ostatnie wizyty

1116 wyświetleń profilu
 1. Kontakt będzie, pisz jak coś będzie potrzeba zawsze znajdę czas i miejsce, trzymaj się byczku.
 2. Nick: racz3k SID: 8026 Z której frakcji chcesz odejść: SAMC Powód odejścia: we frakcji jestem dość spory czas, chęć spróbowania czegoś innego Twój stopień frakcyjny: Zastępca Dyrektora Coś od siebie: wrócę tu kiedyś.
 3. Ogłoszenie z dnia 25.03.2020 Z przyjemnością informuje iż, Pielęgniarz @BartekJW zdaje egzamin przyspieszony z wynikiem 96% tym samym zostaje awansowany na Starszego Ratownika Medycznego. Z przyjemnością informuje iż, Pielęgniarz @SZERYF zdaje egzamin przyspieszony z wynikiem 84% tym samym zostaje awansowany na Ratownika Medycznego.
 4. Ogłoszenie z dnia 24.03.2020 Frakcja otrzymała nowe logo wykonane przez naszego Dyrektora Szpitala. @PLjohnnyGTR Oraz podpisy zarządu frakcji w formie graficznej. \ W imieniu swoim oraz pracowników frakcji, dziękujemy!
 5. Ogłoszenie z dnia 22.03.2020 Z przyjemnością informuję iż, Młodszy Specjalista @Taxi2000 za zasługi dla frakcji zostaje wcielony do zarządu frakcji na okres próbny 21 dni. Z przyjemnością informuję iż, Lekarz Rezydent @Borsuk321 zostaje awansowany na Lekarza Specjalistę. Z przyjemnością informuję iż, Starszy Ratownik Medyczny @Frixuz zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego. Z przyjemnością informuję iż, Starszy Ratownik Medyczny @BatTPL zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego. Z przyjemnością informuję iż, Starszy Ratownik Medyczny @Wii zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego. Z przyjemnością informuję iż, Starszy Ratownik Medyczny @Spejson. zostaje awansowany na Lekarza Ratunkowego. Z przyjemnością informuję iż, Ratownik Medyczny @RewiloS zostaje awansowany na Starszego Ratownika Medycznego. Z przyjemnością informuję iż, Ratownik Medyczny @milekkozak zostaje awansowany na Starszego Ratownika Medycznego. Gratulujemy!
 6. Ogłoszenie z dnia 20.03.2020 Z przyjemnością informuję iż, Lekarz Rezydent @Borsuk321 za zasługi dla frakcji oraz w pomocy w rozwijaniu jej zostaje mianowany Opiekunem Akademii. Z przyjemnością informuję również iż, pracownicy @Spejson. oraz @JankesYT zostają mianowany Z-ca'mi opiekuna akademii oraz zostają wcieleni do kadry szkoleniowej na okres próbny najbliższej akademii.
 7. Temat w którym pracownicy frakcji mogą umieszczać zdjęcia lub nagrania.
 8. Wyraźnie napisałem u góry, jeszcze jedno takie pisanie z Twojej strony zakończy się karą.
 9. Ogłoszenie z dnia 19.03.2020 Z przykrością ogłaszam iż, Starszy Ordynator @OlisaDeBe odchodzi z frakcji na własne życzenie, za zasługi dla frakcji trafiasz na listę zasłużonych. Z przykrością ogłaszam iż, Lekarz Ratunkowy @Dejwid_ odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przykrością ogłaszam iż, Lekarz Ratunkowy @ErnestM25 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przykrością ogłaszam iż, Ratownik Medyczny @KUBIX212 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przykrością ogłaszam iż, Starszy Ratownik Medyczny @mazi odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przykrością ogłaszam iż, Starszy Ratownik Medyczny @Weeronisia odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 10. @Variatek_YT możesz apelować minimum miesiąc po nałożeniu kary.
 11. A więc zostajesz zdjęty z listy, gratulacje.
 12. Słabo się rozpisałeś ale niechaj Ci będzie, @PLjohnnyGTR hm...?
 13. Witam, jakoż iż zostałem wspomniany w tej skardze pozwolę się wypowiedzieć. Zacznę od cało kształtu całej skargi, dla jednych ona będzie sensowa gdyż są przeciwnicy obecnego dyrektora dla drugich ona będzie totalnie bez sensu, obejmując stanowisko neutralne uważam że skarga przeważa na stronę nie posiadania sensu, gdyż każdy ma moment w którym już nie ma wyjścia i musi wziąć urlop, bądź będzie miał okres w którym będzie mniej aktywny, no każdy jest człowiekiem, nie robotem, musimy to zrozumieć. Owszem mógł być czas w którym aktualny dyrektor był mniej aktywny, ale jest to rzecz ludzka. Johny powiadomił swoich pracowników wraz z zarządem o tym że będzie brał urlop, wraz z tym że Ty oraz Małpka zajmiecie się frakcją na ten czas. Co do awansowania pomijając parę rang wyżej, było to po moim odejściu gdzie były braki personalne w zarządzie frakcji, więc Johny był zmuszony wybrać osoby które zasilą zarząd frakcji na okres próbny. Zrzut mówiący o wyznaczeniu osób:
 14. szefie ale tak po znajomościach, to ja mogę na tego Papieża a ty na Kamerlinga Kościoła Rzymskiego, okej? dziękuje kociaku też cie kocham!
 15. Ja chce na Ojca Świętego czyt. Papieża, i od razu lecimy z firmą "Uśmiechnięty Pogrzeb" wszystko będę finansował z środków Stolicy Apostolskiej. Pozdrawiam Cieplutko Papież Kamil VI XDDD oczywiście propozycja na TAK!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...