Skocz do zawartości

GMWolf414

Lider SAMC
 • Liczba zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana GMWolf414 w dniu 15 Czerwca 2019

Użytkownicy przyznają GMWolf414 punkty reputacji!

Reputacja

162 Zdobywający popularność

O GMWolf414

 • Urodziny 27.03.2004

Ostatnie wizyty

2327 wyświetleń profilu
 1. I Data: 26.09.2021 I I Ogłoszenie: Awanse I Informujemy iż: @Wojtini zdaje egzamin zaawansowany z wynikiem 85%, tym samym zostaje awansowany na stopień Doctor @Borsuczek zdaje egzamin zaawansowany z wynikiem 75%, tym samym zostaje awansowany na stopień Doctor
 2. I Data: 26.09.2021 I I Ogłoszenie: Awanse I Informujemy iż: @sam_sung zostaje awansowany na stopień Paramedic II @Batonik_ zostaje awansowany na stopień EMT I I Ogłoszenie: Dodanie osoby do BL I Informujemy iż, @kondzix_pompa zostaje wydalony z szeregów SAMC, tym samym zostaje wpisany na BL.
 3. I Data: 26.09.2021 I I Ogłoszenie: Urlopy pracowników I Informujemy iż: @Meow powraca z urlopu @Batonik_ przechodzi w stan urlopu
 4. I Data: 17.09.2021 I I Ogłoszenie: Dodanie osoby do BL I Informujemy iż @BlaziK, @Blancik402 oraz @PND_REKT zostają umieszczeni na czarnej liście, za kopiowanie podania do frakcji od innego gracza.
 5. Bezpodstawnie? Akademia która w normalnych warunkach trwa 2 tygodnie, u ciebie trwała 2 miesiące. Przez ten czas podszedłeś do 1 egzaminu którego nie zdałeś. Datę przystąpienia do drugiego przekładałeś z każdym możliwym powodem.
 6. Tak jak napisał @JohnyTrappin. Dostałeś propozycje dołączenia do akademii i się na to zgodziłeś. Po tym zjawiłeś się na 1 szkoleni gdzie przy takiej obecności nie powinieneś mieć nawet możliwości podejścia do egzaminu. W wiadomościach na dc poinformowałeś mnie, że nie masz internetu i do egzaminu możesz podejść dopiero 2 września. Zgodziłem się na to, ale w momencie gdzie napisałem ci, że masz podejść do egzaminu znalazłeś kolejną wymówkę. 03.09.2021 Jest dniem, w którym wysłałeś mi ss z fb napisanego 3 dni w tył o zabezpieczaniu biegów. Czy tak trudno było napisać o tym wcześniej a nie w dzień pisania egzaminu? Dodam tylko, że tak jak wielokrotnie mi mówiłeś masz roczny staż na innym serwerze. Dlaczego więc miałeś problem z najprostszymi rzeczami. Skarga napisana za to, że cię wyrzuciłem z frakcji. Bezsens
 7. I Data: 04.09.2021 I I Ogłoszenie: Dodanie osoby do BL I Informujemy iż @ŁOWCA DUSZ zostaje umieszczony na czarnej liście frakcyjnej, spowodowane jest to brakiem aktywności w trakcie akademii oraz nieprzystąpieniem do egzaminu.
 8. Tak jak ustaliliśmy, za pomoc w postawieniu frakcji akceptuję na Hospital Deputy Manager.
 9. I Data: 01.09.2021 I I Ogłoszenie: Dodanie osoby do BL I Informujemy, iż gracz @LilCzips trafia na czarną listę frakcji bez możliwości apelacji, z powodu odwalania na duty SAMC (skok karetką z MC). Zostaje on również wydalony ze struktur frakcji.
 10. Jako że minęło trochę czasu od twojego odejścia proponuje Paramedic I z obowiązkiem zdania egzaminów.
 11. Po ostatnich sytuacjach akceptuję na Proffesor of Medicine I
 12. I Data: 17.07.2021 I I Ogłoszenie: Dodanie osoby do BL I Informujemy iż @GienekStonoga zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie bana 7d podczas akademii, tym samym zostaje wpisany za czarną listę frakcyjną.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.